Co oferujemy?

Zweryfikujemy gotowość Twojej firmy do spełnienia wymagań i obowiązków wynikających z przepisów ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa (KSC).

Dla Twoich klientów, kontrahentów i dla Twojego biznesu ważnym jest, aby cyberprzestępcy nie dostali się do aktywów Twojej firmy. Podstawą prawną, która wskazuje drogę do środków pozwalających na skuteczną ochronę przed cyberatakami jest ustawa o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i podnieś standardy cyberbezpieczeństwa.

Jak działamy?

Przygotowanie do audytu zgodności z ustawą KSC

1. Przygotowanie do audytu zgodności z ustawą KSC

Określimy cel audytu i dostosujemy kryteria audytu, czyli punkty odniesienia, dla którego określana jest zgodność z ustawą o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa. Wyznaczymy zespół audytujący, tak aby sprawnie współpracować z Twoim personelem i zaktualizujemy harmonogram projektu. Zespół audytujący wraz z Twoimi pracownikami określą procedury co usprawnia obieg pracy i dokumentów. Zespół audytujący dobierze odpowiednie narzędzia, w zależności od potrzeb Twojej firmy będą to wywiady audytowe, listy kontrolne, analiza dokumentacji lub testy.

Wykonanie audytu zgodności z KSC

2. Wykonanie audytu zgodności z KSC

Zorganizujemy spotkanie otwierające dla zespołu audytującego. Przedstawimy założenia audytu zgodności, cele i sposób komunikacji. Przydzielimy zadania i role dla zespołu audytującego. Zbierzemy i zbadamy dokumentację, wywiady, przeprowadzimy listy kontrolne i wykonamy testy. Przeanalizujemy dane, aby ostatecznie przygotować wnioski z audytu. Przeprowadzimy spotkanie zamykające audyt zgodności z ustawą o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa, na którym przedstawimy ustalenia oraz wnioski.

Raport z audytu zgodności

3. Raport z audytu zgodności

Przygotujemy dokumentacje i opracujemy dla Ciebie kompletny raport z audytu zgodności, następnie dostarczymy go ustalonym sposobem dystrybucji.

Działania po audytowe

4. Działania po audytowe

Możemy wesprzeć Twoją organizację we wdrożeniu poszczególnych rekomendacji dla działań korygująco-naprawczych wynikających z raportu, jeśli takie zostaną stwierdzone.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie! Wypełnij formularz

Dlaczego my?

Wiedza i doświadczenie

Wiedza i doświadczenie

Bogate doświadczenie w audytach cyberbezpieczeństwa nasz zespół zdobywał na przestrzeni wielu lat w realizacji projektów w różnych branżach i wielkości organizacji.
Usługi szyte na miarę

Usługi szyte na miarę

Wdrażamy cyberbezpieczeństwo uwzględniając oczekiwania i potrzeby Twojej organizacji.
Dogodne warunki

Dogodne warunki

Wycena i harmonogram realizacji usług cyberbezpieczeństwa dostosujemy do Twoich możliwości budżetowych.
Działamy jak równy z równym!

Działamy jak równy z równym!

Doskonale rozumiemy cele i wyzwania polskich organizacji w obszarze cyberbezpieczeństwa. Sami jesteśmy w 100% polską organizacją.

Jak pomogliśmy klientom?

Poznaj opisy przykładów wdrożeń, które zrealizowaliśmy. Odkryj, z jakimi wyzwaniami borykały się organizację i jakie korzyści osiągnęły dzięki naszym usługą.

Zaufali nam

Audyt cyberbezpieczeństwa z naszego punktu widzenia