Co oferujemy?

Zapewniamy pełne wsparcie związane z bezpieczeństwem informacji, ciągłością działania, cyberbezpieczeństwem i rekomendacją KNF. Współpraca odbywać się będzie w dogodnych warunkach (zdalnie i w siedzibie firmy) bez przestojów i przerw w świadczeniu usług. Dzięki integracji narzędzi IT, w tym oprogramowania Support Center Plus, zyskasz nieocenioną pomoc konsultantów, którzy mają niezbędne doświadczenie, aby pomóc Ci utrzymać właściwy poziom bezpieczeństwa.

Nasz program wsparcia cybernetycznego obejmuje konsultacje, nadzór nad procesami i audytami oraz wsparcie w obsłudze incydentów. Oprócz tego przejmiemy na siebie formalności związane z przygotowywaniem sprawozdań i raportów oraz opiniowaniem umów. Przeszkolimy Twoich pracowników, ponieważ to właśnie oni są najważniejszym ogniwem w kwestiach bezpieczeństwa. Ocenimy potrzeby technologiczne i zrobimy przegląd urządzeń, aby upewnić się, że spełniają normy bezpieczeństwa.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i podnieś standardy cyberbezpieczeństwa.

Jak działamy?

Doradztwo biznesowe

1. Doradztwo biznesowe

Nasi konsultanci będą do Twojej dyspozycji na podstawie ustalonego wcześniej harmonogramu. Zapewniamy tutaj pełną elastyczność – liczba godzin miesięcznie i zakres pracy będą dostosowane do Twoich potrzeb. Oferujemy konsultacje dotyczące bieżących działań z zakresu cyberbezpieczeństwa, analizy i identyfikacji ryzyka oraz zmian w dokumentacji i systemie zarządzania bezpieczeństwem, ale nie tylko.

Outsourcing cyberbezpieczeństwa

2. Outsourcing cyberbezpieczeństwa

Zawodowo zajmujemy się rozwiązywaniem problemów związanych z cyberbezpieczeństwem i bezpieczeństwem informacji. Bez względu na wielkość Twojej organizacji możesz uzupełnić swój zespół o kompetencje naszych ekspertów. Zapewniamy stały nadzór nad procesem wykrywania i obsługi przypadków naruszenia bezpieczeństwa informacji oraz nadzór nad realizacją działań korygujących i zapobiegawczych. Możesz liczyć na nasze pełne wsparcie przy obsłudze incydentów i w analizie informacji o zagrożeniach bezpieczeństwa. Zajmiemy się opiniowaniem umów oraz przeglądem urządzeń, by upewnić się co do poziomu bezpieczeństwa biznesowego i technicznego.

Audyty i raporty

3. Audyty i raporty

Przejmiemy na siebie prace związane z organizacją audytów w zakresie bezpieczeństwa. Zapewnimy nadzór nad audytami wewnętrznymi, w tym zaplanujemy audyty i zweryfikujemy raporty. Weźmiemy również udział w audytach zewnętrznych. Regularnie będziemy monitorować i testować funkcjonowanie procedur oraz przygotowywać raporty i sprawozdania dla zarządu. Na podstawie autorskich analiz podpowiemy Ci rozwiązania ułatwiające realizację zadań strategicznych i operacyjnych w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Szkolenia i narzędzia

4. Szkolenia i narzędzia

Regularnie będziemy organizować spotkania zespołu projektowego ws. cyberbezpieczeństwa, aby zadbać o komunikację i aktualność stosowanych rozwiązań. Zorganizujemy i przeprowadzimy szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa, również w wersji e-learning, aby Twoi pracownicy wiedzieli, jak reagować na pojawiające się zagrożenia. By ułatwić codzienną pracę, otrzymasz od nas dedykowane narzędzie Support Center Plus i adres e-mailowy, a także dodatkowe materiały szkoleniowe.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie! Wypełnij formularz

Dlaczego my?

Wiedza i doświadczenie

Wiedza i doświadczenie

Bogate doświadczenie z zakresu audytów cyberbezpieczeństwa nasz zespół zdobywał na przestrzeni wielu lat.
Indywidualne podejście

Indywidualne podejście

Przeprowadzamy audyty cyberbezpieczeństwa uwzględniając specyfikę Twojej organizacji i jej kontekst rynkowy.
Dogodne warunki

Dogodne warunki

Dostosowujemy zakres i harmonogram audytu cyberbezpieczeństwa do Twoich możliwości budżetowych i ram czasowych.
Solidność i wiarygodność

Solidność i wiarygodność

Mamy na koncie setki wieloletnich, zadowolonych klientów i prestiżowe referencje w zakresie audytów zgodności z ustawą o KSC.

Jak pomogliśmy klientom?

Poznaj opisy przykładów wdrożeń, które zrealizowaliśmy. Odkryj, z jakimi wyzwaniami borykały się organizację i jakie korzyści osiągnęły dzięki naszym usługą.

Zaufali nam

Korzyści z wdrożenia cyber supportu: