Baza wiedzy

Inspirujemy do działań!

Czytaj, oglądaj, korzystaj i wdrażaj w swoje działania biznesowe.

Oddajemy w Twoje ręce zbiór naszych publikacji. Znajdziesz tutaj wiele pomysłów na kreatywne i innowacyjne podejście do zagadnień związanych z zarządzaniem ryzykiem i bezpieczeństwem danych oraz informacji. Baza Wiedzy PBSG to zbiór dobrych praktyk, ale też praktyczny przewodniki i faktyczne przykłady inspirujących rozwiązań zastosowanych w polskich realiach.

Za Twoim sukcesem stoi wiedza

Za Twoim sukcesem stoi wiedza

Dzielimy się doświadczeniem i wiedzą!

Poznaj naszych ambasadorów

Poznaj naszych ambasadorów

Jesteśmy dumni z sukcesów klientów!

Poznaj aktualne informacje

Poznaj aktualne informacje

Z nami będziesz na bieżąco!

Poradnik

Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem zdobytymi na przestrzeni lat. Zależy nam na rozwoju polskiej gospodarki i wzroście świadomości polskich organizacji co do bezpieczeństwa zasobów i zarządzania ryzykiem. Chcemy promować korzystne trendy i dobre praktyki, ale też szerzyć wiedzę ogólną w zakresie zarządzania kryzysowego i bezpieczeństwa.

NASZ WKŁAD W SUKCES NASZYCH KLIENTÓW

Sprawdź, w jaki sposób nasi klienci skorzystali z naszych usług. Poznaj praktyczne przykłady realizowanych projektów. Z dumą możemy też stwierdzić, że klienci są naszymi najlepszymi ambasadorami.

News Center

Od czasu do czasu piszemy o ważnych dla nas wydarzeniach i aktywnościach zarówno w naszej firmie, jak i na rynku. Pochwalimy się swoimi sukcesami, naszych klientów i partnerów, zwrócimy Twoją uwagę na kluczowe trendy i zmiany w zakresie ochrony informacji, zarządzania ryzykiem i bezpieczeństwa.
Z nami będziesz na bieżąco!

Więcej?

Przeczytaj porady i instrukcje napisane przystępnym językiem. Autorzy to praktycy, którzy na bazie bogatego doświadczenia pokazują jak usprawnić zarządzanie ryzykiem i zwiększyć bezpieczeństwo informacji.