Co oferujemy?

Pomożemy Twojej organizacji spełnić wymagania unijnego rozporządzenia DORA (UE nr 2022/2554 z dnia 14 grudnia 2022 r.) Dzięki naszemu kompleksowemu wsparciu dostosujesz procedury operacyjne i systemy zarządzania. Zyskasz pewność, że działasz zgodnie z najnowszymi przepisami prawnymi. W rezultacie wyeliminujesz ryzyko kar finansowych i utraty reputacji.

Mamy niezbędne doświadczenie i narzędzia, aby przygotować Twoją organizację na zmiany prawne i pomóc Ci utrzymać najwyższe standardy w branży. Kompleksowo zajmiemy się dostosowaniem procedur, systemów i optymalizacją procesów. Przeszkolimy także pracowników. Sprawimy, że zwiększysz swoją operacyjną odporność cyfrową. Będziesz więc przygotowany na różne sytuacje kryzysowe i zakłócenia, które mogą wpłynąć na działanie systemów i sieci informatycznych.

Od lat pomagamy polskim przedsiębiorstwom wdrożyć nowe wymagania prawne, co zwiększa ich efektywność operacyjną. Mamy duży wkład w utrzymaniu ich stabilności i sukcesu w dynamicznym środowisku biznesowym.

Skorzystaj z naszego doświadczenia. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Jak działamy?

Audyt procedur i systemów

1. Audyt procedur i systemów

Przeprowadzamy szczegółowy audyt istniejących procedur oraz systemów zarządzania, identyfikując obszary, które wymagają dostosowania do nowych przepisów. Analiza obejmuje zarówno aspekty operacyjne, jak i technologiczne.

Opracowanie planu dostosowania

2. Opracowanie planu dostosowania

Na podstawie wyników audytu wspólnie z klientem opracowujemy plan dostosowania. Celem jest skuteczne spełnienie wszystkich wymagań stawianych przez nowe przepisy, dlatego skupiamy się na procedurach operacyjnych i technologicznych.

Analiza ryzyka

3. Analiza ryzyka

Opracowujemy metodykę analizy ryzyka dla organizacji oraz dostawców usług ICT. Przeprowadzamy również pierwszą iterację.

Wdrożenie zmian i aktualizacji

4. Wdrożenie zmian i aktualizacji

Zajmujemy się wdrożeniem nowych procedur i aktualizacją systemów zarządzania. Działamy skrupulatnie, minimalizując zakłócenia w bieżącej działalności firmy.

Szkolenia pracowników

5. Szkolenia pracowników

Organizujemy specjalistyczne szkolenia dla personelu. Skupiamy się na zrozumieniu przepisów, ich stosowaniu w codziennej pracy oraz świadomości co do konieczności przestrzegania nowych standardów.

Monitorowanie i optymalizacja (opcjonalnie)

6. Monitorowanie i optymalizacja (opcjonalnie)

Po wdrożeniu systemu monitorujemy skuteczność dostosowań, przeprowadzając regularne przeglądy procedur i systemów. Działamy elastycznie, dostosowując nasze podejście do zmieniającego się otoczenia prawnego.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie! Wypełnij formularz

Dlaczego my?

Wiedza i doświadczenie

Wiedza i doświadczenie

Bogate doświadczenie z zakresu audytów cyberbezpieczeństwa nasz zespół zdobywał na przestrzeni wielu lat.
Indywidualne podejście

Indywidualne podejście

Przeprowadzamy audyty cyberbezpieczeństwa uwzględniając specyfikę Twojej organizacji i jej kontekst rynkowy.
Dogodne warunki

Dogodne warunki

Dostosowujemy zakres i harmonogram audytu cyberbezpieczeństwa do Twoich możliwości budżetowych i ram czasowych.
Solidność i wiarygodność

Solidność i wiarygodność

Mamy na koncie setki wieloletnich, zadowolonych klientów i prestiżowe referencje w zakresie audytów zgodności z ustawą o KSC.

Jak pomogliśmy klientom?

Poznaj opisy przykładów wdrożeń, które zrealizowaliśmy. Odkryj, z jakimi wyzwaniami borykały się organizację i jakie korzyści osiągnęły dzięki naszym usługą.

Zaufali nam

Najczęściej zadawane pytania o DORA: