Dlaczego warto z nami pracować?

Do rozwiązywania większości  problemów oprócz doświadczenia potrzebny jest wyjątkowy talent i otwartość. Tylko zespół, który wyznaje te same zasady może współtworzyć sukces. Cały czas poszukujemy konsultantów i ekspertów gotowych realizować nasze zasady i ciągle doskonalić swoje kompetencje.

Realizowane przez nas projekty wymagają wiedzy i doświadczenia z różnych specjalności, dlatego jeżeli uważasz, że posiadasz kwalifikacje do pracy w naszym zespole, zapraszamy do przesłania swojego CV.

W PBSG rekrutujemy kierując się uczciwością, entuzjazmem i ambicjami w osiąganiu celów. Wiemy, że praca zespołowa stanowi największą wartość dla naszych klientów. Od początku pod opieką managera uczymy, jak wskazywać klientowi rozwiązania i pomagać podejmować decyzje.

Pracujemy w wyspecjalizowanych zespołach projektowych, koncentrując najlepsze kompetencje możliwe do osiągnięcia na rynku. Dlatego tak ważną rolą jest dla nas ciągłe podnoszenie kwalifikacji obecnego zespołu, jak również pozyskiwanie nowych doświadczeń. W każdym przypadku maksymalizujemy efekt gromadzenia doświadczeń, dlatego zdolni jesteśmy realizować najbardziej zaawansowane projekty.

Nasze zasady

  1. Masz prawo postępować, tak jak chcesz. Każdy ma prawo dążyć do szczęścia. Pamiętaj jednak, że nie możesz przy tym krzywdzić innych.

  2. Dotrzymuj słowa. Słowa są najważniejszym aktywem doradcy, raz niedotrzymane, nigdy nie pozwolą zbudować zaufania do twojej osoby.

  3. Zawsze kieruj się celami klienta. Najważniejszy jest zawsze klient i jego potrzeby. Odetnij się od swoich przekonań i emocji na projektach, wtedy należysz do klienta.

  4. Podczas projektu graj czysto i uczciwie. W ten sposób nie będziesz musiał pamiętać co powiedziałeś poprzedniego dnia.

  5. Istnieją ludzie, których jednocześnie podziwiamy i szanujemy. Jednak jeżeli musisz wybrać między jednym a drugim, wybierz szacunek.

  6. Jeżeli musimy sprawdzać, czy nasze zachowanie leży w strefie cienia, to prawdopodobnie już przekroczyliśmy granicę.

Nasze doświadczenie

PBSG koncentruje się na działalności w obszarze konsultingu zarządczego; tworzeniu wysokiej jakości własnych usług doradczych, eksperckich i badawczych, wspieranych narzędziami informatycznymi opracowanymi przez własne służby informatyczne. Oferta własna jest uzupełniana obcymi produktami o równie wysokim standardzie.