Co oferujemy?

Wykonamy audyt podatności i zweryfikujemy gotowość Twojej firmy do spełnienia wymagań i obowiązków wynikających z przepisów KSC.

Dla Twoich klientów, kontrahentów i dla Twojego biznesu ważnym jest, aby cyberprzestępcy nie dostali się do aktywów Twojej firmy. Podstawą prawną, która wskazuje drogę do środków pozwalających na skuteczną ochronę przed cyberatakami jest ustawa o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i podnieś standardy cyberbezpieczeństwa.

Jak działamy?

Przygotowanie do audytu podatności

1. Przygotowanie do audytu podatności

Określimy cel audytu i dostosujemy kryteria audytu, czyli punkty odniesienia, dla którego określana jest zgodność. Wyznaczymy zespół audytujący, tak aby sprawnie współpracować z Twoim personelem i zaktualizujemy harmonogram projektu. Określimy procedury, które usprawnią obieg pracy i dokumentów Twojego zespołu i naszych audytorów. Dobierzemy odpowiednie narzędzia audytowe, w zależności od potrzeb Twojej firmy będą to wywiady, listy kontrolne, analiza dokumentacji lub testy.

Wykonanie audytu podatności

2. Wykonanie audytu podatności

Rozpoczniemy od spotkania otwierające dla zespołu audytującego. Przedstawimy założenia audytu podatności, cele i sposób komunikacji. Przydzielimy zadania i role dla zespołu audytującego. Zbierzemy i zbadamy dokumentację, wywiady, przeprowadzimy listy kontrolne i wykonamy testy. Przeanalizujemy dane, aby ostatecznie przygotować wnioski z audytu. Przeprowadzimy spotkanie zamykające audyt podatności, na którym przedstawimy ustalenia oraz wnioski.

Raport z audytu podatności

3. Raport z audytu podatności

Przygotujemy dokumentacje i opracujemy dla Ciebie kompletny raport z audytu podatności, następnie dostarczymy go ustalonym sposobem dystrybucji.

Działania po audytowe

4. Działania po audytowe

Proponujemy rozwiązania dlatego, możemy wesprzeć Twoją organizację we wdrożeniu poszczególnych rekomendacji dla działań korygująco-naprawczych wynikających z raportu, jeśli takie zostaną stwierdzone.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie! Wypełnij formularz

Dlaczego my?

Wiedza i doświadczenie

Wiedza i doświadczenie

Bogate doświadczenie z zakresu audytów cyberbezpieczeństwa nasz zespół zdobywał na przestrzeni wielu lat.
Indywidualne podejście

Indywidualne podejście

Przeprowadzamy audyty cyberbezpieczeństwa uwzględniając specyfikę Twojej organizacji i jej kontekst rynkowy.
Dogodne warunki

Dogodne warunki

Dostosowujemy zakres i harmonogram audytu cyberbezpieczeństwa do Twoich możliwości budżetowych i ram czasowych.
Solidność i wiarygodność

Solidność i wiarygodność

Mamy na koncie setki wieloletnich, zadowolonych klientów i prestiżowe referencje w zakresie audytów zgodności z ustawą o KSC.

Jak pomogliśmy klientom?

Poznaj opisy przykładów wdrożeń, które zrealizowaliśmy. Odkryj, z jakimi wyzwaniami borykały się organizację i jakie korzyści osiągnęły dzięki naszym usługą.

Zaufali nam

Korzyści z wykonania audytu cyberbezpieczeństwa