Co oferujemy?

Zapewniamy pełne i kompleksowe wsparcie dla Twojej organizacji w zakresie wdrożenia cyberbezpieczeństwa. Gwarantujemy identyfikację ryzyk, ochrony kluczowych zasobów i usług, wykrywania incydentów oraz sprawnego przywrócenia działania organizacji do stanu sprzed ataku.

W zależności od Twoich oczekiwań przygotujemy Twoją organizację do wdrożenia dyrektywy NIS i spełnienia wymogów ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa (KSC). Pamiętaj, organizacja odporna na nieprzewidywalne zdarzenia w cyberprzestrzeni to wynik działania na wielu poziomach zarządzania.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i podnieś standardy cyberbezpieczeństwa.

Jak działamy?

Audyt zgodności z wymaganiami KSC

1. Audyt zgodności z wymaganiami KSC

Zweryfikujemy gotowość do spełnienia wymagań i obowiązków wynikających z przepisów ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa.

Analiza i szacowanie ryzyka w zakresie cyberbezpieczeńswa

2. Analiza i szacowanie ryzyka w zakresie cyberbezpieczeńswa

Oszacujemy jakie jest ryzyko związane z cyberbezpieczeństwem w Twoim przedsiębiorstwie.

Projekt procesu zarządzania incydentami i ryzykiem.

3. Projekt procesu zarządzania incydentami i ryzykiem.

Zaprojektujemy w jaki sposób odbywać się będzie zgłaszanie incydentów, aby możliwie najefektywniej usuwać napotkane problemy. Zaprojektujemy proces identyfikacji, oceny i przeciwdziałania występowania ryzyka.

Opracowanie dokumentacji operacyjnej i normatywnej

4. Opracowanie dokumentacji operacyjnej i normatywnej

Opracujemy dokumenty wynikające z ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa. Rozporządzenie wskazuje dwa główne rodzaje dokumentacji: normatywną i operacyjną. Są to dokumenty od opisu systemów i rodzaju zastosowanej ochrony po regulaminy, procedury i instrukcje.

Szkolenia

5. Szkolenia

Przeszkolimy Twoich pracowników każdego szczebla, w celu przekazania wiedzy w zakresie tożsamości i prywatności w sieci oraz rodzajów zagrożeń, rozpoznawania i zapobiegania zagrożeniom związanym z cyberprzestępczością. Pokażemy jakie działanie należy podjąć w przypadku usiłowania cyberataku.

Wsparcie i konsultacje

6. Wsparcie i konsultacje

Będziemy wspierać Twój biznes w wyzwaniach jakie każdego dnia stają na drodze do cyberbezpieczeństwa. Pomożemy w identyfikacji problemu, wesprzemy wiedzą i doświadczeniem, jeśli dojdzie do próby ataku.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie! Wypełnij formularz

Dlaczego my?

Wiedza i doświadczenie

Wiedza i doświadczenie

Bogate doświadczenie we wdrożeniach cyberbezpieczeństwa nasz zespół zdobywał na przestrzeni wielu lat w realizacji projektów w różnych branżach i wielkości organizacji.
Usługi szyte na miarę

Usługi szyte na miarę

Wdrażamy cyberbezpieczeństwo uwzględniając oczekiwania i potrzeby Twojej organizacji.
Dogodne warunki

Dogodne warunki

Wycena i harmonogram realizacji usług cyberbezpieczeństwa dostosujemy do Twoich możliwości budżetowych.
Działamy jak równy z równym!

Działamy jak równy z równym!

Doskonale rozumiemy cele i wyzwania polskich organizacji w obszarze cyberbezpieczeństwa. Sami jesteśmy w 100% polską organizacją.

Jak pomogliśmy klientom?

Poznaj opisy przykładów wdrożeń, które zrealizowaliśmy. Odkryj, z jakimi wyzwaniami borykały się organizację i jakie korzyści osiągnęły dzięki naszym usługą.

Zaufali nam

Wdrożenie cyberbezpieczeństwa z naszego punktu widzenia