Z czego szkolimy?

Szkolenia z cyberbezpieczeństwa są niezwykle istotne, ponieważ w sposób przejrzysty i zrozumiały prezentują zagadnienia związane z wdrażanym systemem cyberbezpieczeństwa, wyjaśniają podstawy jej działania i omawiają korzyści, jakie mogą płynąć z jej stosowana zarówno dla całej firmy, jak i dla poszczególnych stanowisk pracy.

Nasza oferta obejmuje pełen zakres tematów związanych z cyberbezpieczeństwem: od podstawowych szkoleń związanych z podstawowymi zasadami bezpiecznej pracy przy komputerze skierowanych dla pracowników biurowych aż po bardziej specjalistyczne tematy przeznaczone dla audytorów wewnętrznych.

Sprawdź program szkoleń.

Sam decyduj, w jakiej formie chcesz się uczyć

Jakiego szkolenia poszukujesz? Preferujesz szkolenia online czy stacjonarne? Być może chcesz zorganizować szkolenie zamknięte? Poznaj program szkoleniowy PBSG i wybierz odpowiedni format dla siebie.

Dlaczego my?

Certyfikaty udziału

Certyfikaty udziału

Otrzymaj profesjonalnie przygotowane materiały i certyfikat poświadczający udziału i umiejętności.
Doświadczeni trenerzy

Doświadczeni trenerzy

Praca i nauka pod okiem doświadczonych konsultantów, którzy na co dzień wspierają organizacje w realizacji swoich celów.
Transfer wiedzy

Transfer wiedzy

Prowadzący posiadają dar dzielenia się zdobytą wiedzą i doświadczeniem tworząc otwartą atmosferę podczas prowadzonych przez siebie zajęć.
Indywidualne podejście

Indywidualne podejście

Zdajemy sobie sprawę, że kluczem do sukcesu jest indywidualne podejście i praktyczne ćwiczenia.

Wybrane realizacje

Zobacz, jak pomogliśmy ambitnym klientom osiągnąć niezwykłe rezultaty.

Zaufali nam