Z czego szkolimy?

Szkolenia z zarządzania ryzykiem są niezwykle istotne, ponieważ w sposób przejrzysty i zrozumiały prezentują zagadnienia związane z wdrażanym systemem bezpieczeństwa informacji, wyjaśniają podstawy jej działania i omawiają korzyści, jakie mogą płynąć z jej stosowana zarówno dla całej firmy, jak i dla poszczególnych stanowisk pracy.

Jednym z ważniejszych etapów na drodze do certyfikacji ISO 31000 są szkolenia z zakresu normy, przeznaczone zarówno dla audytorów wewnętrznych jak i dla pracowników i zarządu firmy. W wypadku tych pierwszych są one podstawą do uzyskania certyfikatu audytora wewnętrznego ISO 31000, a dla drugich stanowią podstawę do lepszego zrozumienia i tym samym łatwiejszego dostosowania się do wymagań nowego systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji.

Nasza oferta obejmuje pełen zakres tematów związanych z zarządzaniem ryzykiem: od podstawowych szkoleń związanych z podstawowymi pojęciami i dokumentacja aż po bardziej specjalistyczne tematy przeznaczone dla audytorów wewnętrznych.

Sprawdź program szkoleń.

Dlaczego my?

Certyfikaty udziału

Certyfikaty udziału

Otrzymaj profesjonalnie przygotowane materiały i certyfikat poświadczający udziału i umiejętności.
Doświadczeni trenerzy

Doświadczeni trenerzy

Praca i nauka pod okiem doświadczonych konsultantów, którzy na co dzień wspierają organizacje w realizacji swoich celów.
Transfer wiedzy

Transfer wiedzy

Prowadzący posiadają dar dzielenia się zdobytą wiedzą i doświadczeniem tworząc otwartą atmosferę podczas prowadzonych przez siebie zajęć.
Indywidualne podejście

Indywidualne podejście

Zdajemy sobie sprawę, że kluczem do sukcesu jest indywidualne podejście i praktyczne ćwiczenia.

Zaufali nam