Co oferujemy?

Wesprzemy Twoją organizację w ustaleniu podejścia do analizy ryzyka, doboru metodyki i ujednolicenia definicji i metod dotyczących zarządzania ryzykiem w obszarze informacji. Wypracujemy z Tobą metodykę analizy ryzyka odpowiadającej potrzebom Twojej organizacji. Zidentyfikujemy krytyczne obszary systemu informacyjnego. Pomożemy ocenić jakie podatności i zagrożenia mogą oddziałać na bezpieczeństwo Twoich aktywów.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i podnieś poziom zarządzania ryzykiem.

Jak działamy?

Dobór metodyki

1. Dobór metodyki

Wprowadzimy Twój zespół w zagadnienia związane z zarządzaniem ryzykiem, przedstawimy porównanie międzynarodowych standardów ISO 31000 (Analiza ryzyka) i ISO 27005 (Analiza ryzyka dla bezpieczeństwa informacji). Zaproponujmy strategię zarządzania ryzykiem dostosowaną do Twojej organizacji.

Metodyka zarządzania ryzkiem

2. Metodyka zarządzania ryzkiem

Opracujemy i wdrożymy metodykę zarządzania ryzykiem dla Twojej organizacji. Otrzymasz komplet procedur i dokumentów, w tym plany postępowania i rejestr ryzyk, które faktycznie mają miejsce w Twoim środowisku działania. Oszacujemy ryzyko utraty i wdrożymy adekwatne środki ochrony. Cenimy sobie praktyczne i biznesowe podejście do zarządzania ryzykiem.

Dokumentacja

3. Dokumentacja

Przygotujemy dla Twojej organizacji kompletną dokumentację a w niej: metodykę zarządzania ryzykiem, rejestr ryzyka dla systemów informacyjnych, plany postępowania i reakcji na ryzyko.

Szkolenia

4. Szkolenia

Przeszkolimy Twój zespół z zakresu wprowadzonego rozwiązania zarządzania ryzykiem. Zaprezentujemy wytyczne w obszarze doskonalenia systemu zarządzania ryzykiem oraz plany działania odnoszące się do kontroli wewnętrznej, które pomogą odpowiednio reagować na nieprzewidziane sytuacje.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie! Wypełnij formularz

Dlaczego my?

Wiedza i doświadczenie

Wiedza i doświadczenie

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie zarządzania ryzykiem. Na tym znamy się najlepiej!
Indywidualne podejście

Indywidualne podejście

Wdrażamy procesy ERM uwzględniając specyfikę Twojej organizacji i jej kontekst rynkowy.
Dogodne warunki

Dogodne warunki

Dostosowujemy zakres i harmonogram usług zarządzania ryzykiem do Twoich możliwości budżetowych.
Działamy jak równy z równym!

Działamy jak równy z równym!

Doskonale rozumiemy cele i wyzwania polskich organizacji w zakresie zarządzania ryzykiem. Sami jesteśmy w 100% polską organizacją.

Jak pomogliśmy klientom?

Poznaj opisy przykładów wdrożeń, które zrealizowaliśmy. Odkryj z jakimi wyzwaniami borykały się organizację i jakie korzyści osiągnęły dzięki naszym usługą.

Zaufali nam

Dowiedz się więcej