Co oferujemy?

Przygotujemy Twoją organizację do wdrożenia procesu Zarządzania Ryzykiem ISO 31000. Zapewniamy kompleksowe wparcie w zaprojektowaniu i wdrożeniu ERM w oparciu o międzynarodowe standardy ISO 31000. Opracujemy dla Ciebie proces zarządzania ryzykiem i pomożemy Ci potwierdzić zgodność systemu zarządzania ryzykiem z ISO 31000. Przeprowadzimy audyt i wskażemy obszary wymagające podjęcia działań korygujących. Przygotujemy raport z podsumowaniem stwierdzonych niezgodności z normą wraz z rekomendacjami.

Nawet jeśli Twoja organizacja ma opracowaną i wdrożoną strategię zarządzania ryzykiem, zachęcamy do sprawdzenia jej zgodności z ISO 31000 i dostosowania jej pod normę. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twoja organizacja stosuje najlepsze rozwiązania i dobre praktyki, co pomoże jej zwiększyć wydajność operacyjną, a także poprawić zaufanie wśród klientów i partnerów.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i podnieś poziom zarządzania ryzkiem.

Jak działamy?

Audyt zgodności z normą ISO 31000

1. Audyt zgodności z normą ISO 31000

Przeanalizujemy dokładnie Twoją organizację i ocenimy sytuację bieżącą. Sprawdzimy, jakie obecnie rozwiązania są stosowane w kontekście zarządzania ryzykiem. Przyjrzymy się strukturze odpowiedzialności, modelowi komunikacji i procedurom postępowania z ryzykiem.

Analiza ryzyka i plan postępowania

2. Analiza ryzyka i plan postępowania

Na podstawie uzyskanych danych przygotujemy proces zarządzania ryzykiem w oparciu o ISO 31000. Opracujemy model zarządzania ryzykiem na poziomie operacyjnym i strategicznym z uwzględnieniem struktury zarządzania, metodyki oceny ryzyka i identyfikacji kluczowych obszarów. Zbudujemy mechanizmy monitorowania ryzyka w organizacji i opracujemy plan postępowania z ryzykiem. Wskażemy również zespół ds. ryzyka oraz zakres jego kompetencji i obowiązków.

Dokumentacja

3. Dokumentacja

Rezultatem naszych prac będzie dokumentacja, która będzie praktycznym przewodnikiem z procedurami zarządzania ryzykiem. Zawierać będzie sposoby kontroli i reakcji na ryzyko oraz politykę i procedury. Dokumentacja systemu dotycząca ryzyka operacyjnego i strategicznego będzie ograniczona do minimum, co oznacza, że otrzymasz tylko niezbędne dokumenty wymagane przez ISO 31000. Co więcej, mówimy Twoim językiem, zatem wszelkie pojęcia i zasady będą przedstawione w zrozumiały i przyjazny sposób.

Szkolenia

4. Szkolenia

Przeszkolimy Twoich pracowników z zakresu zarządzania ryzykiem. Przedstawimy opracowany model i metodyki zarządzania, dzięki czemu zyskają wiedzę z zakresu oceny ryzyka. Przeprowadzimy również ćwiczenia praktyczne, które jeszcze bardziej podniosą ich świadomość z tak ważnej dla Twojej organizacji tematyki. Oferujemy również indywidualne warsztaty z identyfikacji i analizy ryzyka.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie! Wypełnij formularz

Dlaczego my?

Wiedza i doświadczenie

Wiedza i doświadczenie

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie zarządzania ryzykiem. Na tym znamy się najlepiej!
Indywidualne podejście

Indywidualne podejście

Wdrażamy procesy ERM uwzględniając specyfikę Twojej organizacji i jej kontekst rynkowy.
Dogodne warunki

Dogodne warunki

Dostosowujemy zakres i harmonogram usług zarządzania ryzykiem do Twoich możliwości budżetowych.
Działamy jak równy z równym!

Działamy jak równy z równym!

Doskonale rozumiemy cele i wyzwania polskich organizacji w zakresie zarządzania ryzykiem. Sami jesteśmy w 100% polską organizacją.

Jak pomogliśmy klientom?

Poznaj opisy przykładów wdrożeń, które zrealizowaliśmy. Odkryj z jakimi wyzwaniami borykały się organizację i jakie korzyści osiągnęły dzięki naszym usługą.

Zaufali nam

Dowiedz się więcej