Co oferujemy?

Wesprzemy Twoją organizację w przygotowaniu lub aktualizacji planu zarządzania kryzysowego. Określimy kontekst, w jakim działa organizacja, zidentyfikujemy zagrożenia i na tej bazie zbudujemy właściwe ścieżki reagowania. Przeprowadzimy Cię przez proces definiowania ról i uprawnień, aby Plan był dopasowany do Twojej organizacji, a podejmowane działania sprawne i skuteczne. Na koniec zorganizujemy testy i ćwiczenia, aby zapewnić, że Plan jest skuteczny, a każdy pracownik wiedział co i jak ma robić, aby podczas rzeczywistego kryzysu wszystko było pod kontrolą.

Korzystamy z wzorców opartych na międzynarodowych standardach takich jak BS 25999, ISO 22301, badania i publikacje Disaster Recovery Insitute (DRI) oraz zbiór własnych dobrych praktyk z zakresu zarządzania kryzysowego.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i podnieś standardy zarządzania ciągłością działania.

Jak działamy?

Przygotowanie

1. Przygotowanie

Przeanalizujemy sytuację Twojej organizacji, zidentyfikujemy główne zagrożenia oraz – bazując na strukturze organizacyjnej – zaproponujemy właściwą ścieżkę eskalacji i podejmowania decyzji w czasie kryzysu.

Wprowadzenie

2. Wprowadzenie

Przygotujemy dla Twojej organizacji Plan zarządzania kryzysowego, który zapewni Ci właściwe reagowanie w sytuacji kryzysowej, aby uniknąć chaosu i zbędnych strat.

Dokumentacja

3. Dokumentacja

Przygotujemy dla Twojej organizacji pełną dokumentację zarządzania kryzysowego. Wykonamy raporty, plany i schematy dzięki którym w razie kryzysu każdy będzie wiedział jak reagować.

Szkolenia, warsztaty i testy

4. Szkolenia, warsztaty i testy

Zapewniamy szkolenia i warsztaty niezbędne do prawidłowego zrozumienia istoty zarządzania kryzysowego dla Twojego personelu. Zorganizujemy też testy i ćwiczenia, aby zapewnić, że Plan jest skuteczny, a każdy pracownik wie co i jak ma robić, aby podczas rzeczywistego kryzysu wszystko było pod kontrolą.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie! Wypełnij formularz

Dlaczego my?

Wiedza i doświadczenie

Wiedza i doświadczenie

Bogate doświadczenie w zarządzaniu kryzysowym nasz zespół zdobywał na przestrzeni wielu lat w realizacji projektów w różnych branżach i wielkości organizacji.
Usługi szyte na miarę

Usługi szyte na miarę

Wdrażamy zarządzanie ciągłością działania lub jego elementy uwzględniając oczekiwania i potrzeby Twojej organizacji.
Dogodne warunki

Dogodne warunki

Wycena i harmonogram realizacji usług zarządzania ciągłością działania dostosujemy do Twoich możliwości budżetowych.
Działamy jak równy z równym!

Działamy jak równy z równym!

Doskonale rozumiemy cele i wyzwania polskich organizacji w obszarze zarządzania ciągłością działania. Sami jesteśmy w 100% polską organizacją.

Jak pomogliśmy klientom?

Poznaj opisy przykładów wdrożeń, które zrealizowaliśmy. Odkryj, z jakimi wyzwaniami borykały się organizację i jakie korzyści osiągnęły dzięki naszym usługą.

Zaufali nam

Zarządzanie kryzysowe z naszego punktu widzenia