Co oferujemy?

Oferujemy kompleksową usługą umożliwiającą zarządzanie procesem i procedurami kryzysowymi w każdej organizacji.  Bez względu na wielkość Twojej organizacji możesz uzupełnić swój zespół o kompetencje ekspertów od ciągłości działania. Zapewniamy stały nadzór na procedurami zapewnienia ciągłości działania, w tym aktualizację planów i dokumentów. Wykonujemy regularnie analizy ryzyka i analizy BIA. Przeprowadzamy testy planów ciągłości działania.

Chcesz przygotować organizację na sytuacje kryzysowe, ale brakuje Ci odpowiednich zasobów? Powierz nam rolę Business Continuity Manager w Twojej organizacji.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i podnieś standardy zarządzania ciągłością działania.

Jak działamy?

Regularne analizy

1. Regularne analizy

Systematycznie wykonujemy analizy ryzyka (RA — Risk Analysis) oraz analizy BIA (Business Impact Analysys). Aktualizujemy rejestry zasobów krytycznych i czasów potrzebnych do przywrócenie procesów po wystąpieniu awarii (RTO tj. Recovery Time Objective) oraz akceptowalny poziom utraty danych wyrażony w czasie (RPO Recovery Point Objective).

Testowanie Planu Ciągłości Działania

2. Testowanie Planu Ciągłości Działania

Ustalimy plan i harmonogram testów, następnie opracujemy scenariusze testów, następnie wykonamy testy Planu Ciągłości Działania. Dla infrastruktury informatycznej aktualizujemy i testujemy Disaster Recovery Plan, który określa działania mające na celu odzyskanie utraconych w wyniku sytuacji krytycznej.

Nadzór nad procedurami

3. Nadzór nad procedurami

Pomożemy dokonać wyboru optymalnych rozwiązań pozwalających odtworzyć obszar organizacji. Systematycznie testujemy wdrożone rozwiązania i procedury. Regularnie będziemy monitorować i testować funkcjonowanie procedur.

Aktualizacja dokumentacji

4. Aktualizacja dokumentacji

Opiniujemy bieżącą dokumentację i aktualizujemy zgodnie z przeprowadzonymi regularnie analizami, audytami i testami. Na bieżąco prowadzimy czynności, które umożliwiają  udoskonalenie dokumentacji i procedur.

Szkolenia i warsztaty

5. Szkolenia i warsztaty

Zapewniamy cykliczne szkolenia dla Twoich pracowników. Zorganizujemy również warsztaty w zakresie stosowania i zachowania na wypadek konieczności uruchomienia planów awaryjnych. Czerpiąc z bogatego i unikalnego doświadczenia naszego zespołu, stworzyliśmy portfolio szkoleń i warsztatów z zakresu zarządzania ciągłością działania. Chcemy, abyś jako nasz klient zyskał pewność, że Twoje zasoby są bezpieczne, ale też abyś wiedział, jak dane rozwiązanie poprawia działanie Twojej organizacji i jak reagować na pojawiające się zagrożenia

Doradztwo i konsultacje

6. Doradztwo i konsultacje

Zawodowo zajmujemy się rozwiązywaniem problemów związanych z zarządzaniem ciągłością działania i zarządzaniem organizacją. Źródła problemów w zarządzaniu BCM są różne i często mają złożone podłoże, dlatego ustalamy jaki jest stan oczekiwany, przeprowadzamy diagnozę, poszukujemy możliwych rozwiązań problemu, wybieramy rozwiązanie optymalne w danej sytuacji, i jeżeli tego oczekujesz, wdrażamy zmianę.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie! Wypełnij formularz

Dlaczego my?

Wiedza i doświadczenie

Wiedza i doświadczenie

Bogate doświadczenie w outsourcingu BCM nasz zespół zdobywał na przestrzeni wielu lat w realizacji projektów w różnych branżach i wielkości organizacji.
Usługi szyte na miarę

Usługi szyte na miarę

Wdrażamy zarządzanie ciągłością działania lub jego elementy uwzględniając oczekiwania i potrzeby Twojej organizacji.
Dogodne warunki

Dogodne warunki

Wycena i harmonogram realizacji usług zarządzania ciągłością działania dostosujemy do Twoich możliwości budżetowych.
Działamy jak równy z równym!

Działamy jak równy z równym!

Doskonale rozumiemy cele i wyzwania polskich organizacji w obszarze zarządzania ciągłością działania. Sami jesteśmy w 100% polską organizacją.

Jak pomogliśmy klientom?

Poznaj opisy przykładów wdrożeń, które zrealizowaliśmy. Odkryj, z jakimi wyzwaniami borykały się organizację i jakie korzyści osiągnęły dzięki naszym usługą.

Zaufali nam

Outsourcing BCM z naszego punktu widzenia