Co oferujemy?

Dostarczymy metodykę, narzędzia, wiedzę i zespół ekspertów, którzy  zapewnią Ci kompleksowane wdrożenie systemu zarządzania ciągłością działania. Tak  aby ewentualne sytuacje kryzysowe nie zakłóciły pracy Twojej organizacji.

Przeprowadzimy analizę BIA, analizę ryzyka oraz opracujemy strategię ciągłości działania, uwzględniając charakter organizacji i stosowane już rozwiązania. Na podstawie analiz wskażemy krytyczne dla organizacji procesy i obszary oraz opracujemy procedury zarządzania kryzysem, zgodnie z międzynarodowymi standardami ISO 22301, BS 11200 oraz dobrymi praktykami DRI i BCI. Dostarczymy plan ciągłości działania wraz ze szczegółowymi procedurami odtworzeniowymi.

Pod pojęciem BCM kryje się zmiana sposobu działania i zarządzania, dlatego będziemy dla Ciebie konsultantem i partnerem, mówiącym Twoim językiem, bez zbędnej biurokracji. Dostarczymy metodykę, narzędzia, wiedzę i zespół ekspertów, którzy zapewnią kompleksowe wdrożenie systemu ciągłości działania (BCM) w Twojej organizacji.

Naszym celem jest nie tylko określenie procesów krytycznych, stworzenie polityki niezawodności i planu awaryjnego, ale ciągłe wsparcie i współpraca. Tak, abyś czuł się bezpiecznie i by Twoja organizacja w oczach kontrahentów zachowała pozycję silnego i mocnego partnera.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i podnieś standardy zarządzania ciągłością działania.

Jak działamy?

Audyt wstępny

1. Audyt wstępny

Rozpoznamy sytuację w Twojej organizacji, z naciskiem na zrozumienie struktury organizacyjnej i procesowej. Zidentyfikujemy wymagania prawne oraz biznesowe, a także przeprowadzimy inwentaryzację i analizę aktywów. Wykonamy analizę ryzyka, analizę BIA oraz określimy strategię dla ciągłości działania.

Projektowanie i wdrażanie BCM

2. Projektowanie i wdrażanie BCM

Opracujemy i wdrożymy dokumentację zarządzania ciągłością działania dla Twojej organizacji. Stworzymy i wdrożymy plan ciągłości działania oraz procedury zarządzania kryzysem z uwzględnieniem procedur, które faktycznie zachodzą w Twojej organizacji, w tym procedury reagowania i odtworzeniowe. Bez zbędnej biurokracji! Dokumentację ograniczamy do minimum, ponieważ skupiamy się na praktyce i wdrożeniu działających rozwiązań. Co więcej, będziemy Cię wspierać na każdym etapie – będziemy Twoimi doradcami, konsultantami i specjalistami ds. bezpieczeństwa. Chcemy mieć pewność, że niezależnie od sytuacji, z jaką spotka się Twoja organizacji, będziesz wiedzieć, jak reagować, jak zminimalizować szkody oraz do kogo zwrócić się o pomoc, jeśli sytuacja okaże się kryzysowa.

Szkolenia

3. Szkolenia

Przeszkolimy Twoich pracowników, kadrę zarządzającą, zespół wdrożeniowy i audytorów wewnętrznych. Zaprezentujemy i omówimy opracowaną dokumentację wspólnie z personelem Twojej organizacji. Zależy nam na zrozumieniu procedur i sposobu działania, dlatego stawiamy na prosty i zrozumiały język – bez żargonu, bez trudnych zagadnień. Wszystko po to, aby BCM stało się dla Ciebie praktycznym rozwiązaniem, a nie niezrozumiałym terminem.

Przygotowanie do certyfikacji

4. Przygotowanie do certyfikacji

Jeśli zdecydujesz się na wdrożenie i certyfikację systemu zarządzanie ciągłością działania wg normy ISO 22301, wówczas zapewnimy Twojej organizacji przygotowanie do certyfikacji i asystę w trakcie jej trwania. Szczegółowy zakres usługi sprawdzisz tutaj.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie! Wypełnij formularz

Dlaczego my?

Wiedza i doświadczenie

Wiedza i doświadczenie

Bogate doświadczenie we wdrożeniach zarządzania ciągłości działania nasz zespół zdobywał na przestrzeni wielu lat w realizacji projektów w różnych branżach i wielkości organizacji.
Usługi szyte na miarę

Usługi szyte na miarę

Wdrażamy zarządzanie ciągłością działania lub jego elementy uwzględniając oczekiwania i potrzeby Twojej organizacji.
Dogodne warunki

Dogodne warunki

Wycena i harmonogram realizacji usług zarządzania ciągłością działania dostosujemy do Twoich możliwości budżetowych.
Działamy jak równy z równym!

Działamy jak równy z równym!

Doskonale rozumiemy cele i wyzwania polskich organizacji w obszarze zarządzania ciągłością działania. Sami jesteśmy w 100% polską organizacją.

Jak pomogliśmy klientom?

Poznaj opisy przykładów wdrożeń, które zrealizowaliśmy. Odkryj, z jakimi wyzwaniami borykały się organizację i jakie korzyści osiągnęły dzięki naszym usługą.

Zaufali nam

Wdrożenie zarządzania ciągłością działania z naszego punktu widzenia