Co oferujemy?

Oferujemy wsparcie w każdym elemencie związanym z zapewnieniem ciągłości działania, zarówno w budowaniu, doskonaleniu systemów jak i dostosowania do wymagań norm czy przepisów prawnych. Nasi eksperci osiadają ogromne i unikatowe doświadczenie, posiadamy szereg certyfikatów oraz aktywnie bierzemy w dzielenie się wiedzą i budowaniu dobrych praktyk na arenie międzynarodowej.

Doradztwo i rekomendacje opieramy na międzynarodowych standardach BS 25999, ISO 22301, badaniach Disaster Recovery Insitute (DRI) oraz zbiorze własnych dobrych praktyk z zakresu zarządzania kryzysowego.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i podnieś standardy zarządzania ciągłością działania.

Jak działamy?

Rozpoznanie

1. Rozpoznanie

Przeanalizujemy Twoja organizację, rozpoznamy jej warunki, wielkość, środowisko.

Przygotowanie wymagań

2. Przygotowanie wymagań

Zdefiniujemy wymagania w zakresie ciągłości działania, tak, aby jak najlepiej Ci pomóc. Tworzymy mocne fundamenty zanim przekażemy rekomendacje.

Analizy

3. Analizy

Przeprowadzimy analizy przedwdrożeniowe. W wyniku analiz, rozpoznania i na podstawie zidentyfikowanych wymagań możemy doradzić Ci w wyborze zabezpieczeń oraz mechanizmów ciągłości działania.

Rekomendacje

4. Rekomendacje

Na podstawie zebranych danych i informacji przygotujemy dla Twojej organizacji rekomendacje. Możemy przekazywać je elastycznie określonym sposobem – w postaci raportu, mailowo, a w kluczowych momentach nawet telefonicznie.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie! Wypełnij formularz

Dlaczego my?

Wiedza i doświadczenie

Wiedza i doświadczenie

Bogate doświadczenie w doradztwie BCM nasz zespół zdobywał na przestrzeni wielu lat w realizacji projektów w różnych branżach i wielkości organizacji.
Usługi szyte na miarę

Usługi szyte na miarę

Wdrażamy zarządzanie ciągłością działania lub jego elementy uwzględniając oczekiwania i potrzeby Twojej organizacji.
Dogodne warunki

Dogodne warunki

Wycena i harmonogram realizacji usług zarządzania ciągłością działania dostosujemy do Twoich możliwości budżetowych.
Działamy jak równy z równym!

Działamy jak równy z równym!

Doskonale rozumiemy cele i wyzwania polskich organizacji w obszarze zarządzania ciągłością działania. Sami jesteśmy w 100% polską organizacją.

Jak pomogliśmy klientom?

Poznaj opisy przykładów wdrożeń, które zrealizowaliśmy. Odkryj, z jakimi wyzwaniami borykały się organizację i jakie korzyści osiągnęły dzięki naszym usługą.

Zaufali nam

Doradztwo w zarządzaniu ciągłością działania z naszego punktu widzenia