Co oferujemy?

Zweryfikujemy, czy Twój Business Continuity Plan (BCP) jest skuteczny, a pracownicy świadomi i przygotowani na sytuacje kryzysowe. Ocenimy poziom skuteczności systemu zarządzania ciągłością działania w Twojej organizacji.

Zaplanujemy i uzgodnimy szczegółowy plan i harmonogram testów, następnie opracujemy scenariusze testów. Nie boimy się trudnych, wymagających scenariuszy a do udziału w testach angażujemy również dostawców, klientów i partnerów. Sprawdzimy jak reagują Twoi pracownicy, czy działają zgodnie z procedurami. Zweryfikujemy skuteczność realizacji wskaźników RTO i RPO dla wytypowanych krytycznych obszarów. Przedstawimy wyniki oraz rekomendacje dla usprawnień.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i podnieś standardy zarządzania ciągłością działania.

Jak działamy?

Dobór technik i narzędzi testowania

1. Dobór technik i narzędzi testowania

Rozpoznamy sytuację w Twojej organizacji, przeanalizujemy zakres obowiązującego Planu Ciągłości Działania i dobierzemy narzędzia do skutecznego przebiegu testów. Przygotujemy też plan testów, gdyż czynność ta powinna być wykonywana regularnie.  Zadbamy, aby umożliwiły utrzymanie gotowości do reagowania na nieprzewidziane sytuacje i budowały świadomość Twoich pracowników.

Scenariusze testów

2. Scenariusze testów

Opracujemy procedury testowania Planu Ciągłości Działania tzw. scenariusze testów, które uwzględnią zakres, kryteria oceny i przebieg testów. Zaproponujemy właściwy sposób testowania, aby zapewnić skuteczność. Weźmiemy pod uwagę różne warianty, aby dopasować test do Twoich możliwości i warunków organizacyjnych.

Przeprowadzenie testów

3. Przeprowadzenie testów

Testy przeprowadzamy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, a ich celem jest nie tylko zweryfikowanie obecnego przygotowania na sytuacje kryzysowe, ale doskonalenie samego planu i prawidłowe reagowanie Twoich pracowników na takie sytuacje.

Przekazanie raportu

4. Przekazanie raportu

Opracujemy dla Ciebie kompletny raport z testów wraz z rekomendacjami, który dostarczymy zgodnie z ustalonym sposobem dystrybucji. Możemy Cię wesprzeć w aktualizacji Planu Ciągłości Działania i dokumentacji BCM.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie! Wypełnij formularz

Dlaczego my?

Wiedza i doświadczenie

Wiedza i doświadczenie

Bogate doświadczenie w testowaniu planów ciągłości działania nasz zespół zdobywał na przestrzeni wielu lat w realizacji projektów w różnych branżach i wielkości organizacji.
Usługi szyte na miarę

Usługi szyte na miarę

Wdrażamy zarządzanie ciągłością działania lub jego elementy uwzględniając oczekiwania i potrzeby Twojej organizacji.
Dogodne warunki

Dogodne warunki

Wycena i harmonogram realizacji usług zarządzania ciągłością działania dostosujemy do Twoich możliwości budżetowych.
Działamy jak równy z równym!

Działamy jak równy z równym!

Doskonale rozumiemy cele i wyzwania polskich organizacji w obszarze zarządzania ciągłością działania. Sami jesteśmy w 100% polską organizacją.

Jak pomogliśmy klientom?

Poznaj opisy przykładów wdrożeń, które zrealizowaliśmy. Odkryj, z jakimi wyzwaniami borykały się organizację i jakie korzyści osiągnęły dzięki naszym usługą.

Zaufali nam

Testowanie planu ciągłości działania z naszego punktu widzenia