Co oferujemy?

Dostarczymy metodykę, narzędzia, wiedzę i zespół ekspertów, którzy zapewnią kompleksowe wdrożenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI) w Twojej organizacji. Zapewnimy planowanie, odpowiednią koordynację czynności i nadzór nad pracami wdrożeniowymi. Uwzględniamy specyfikę Twojej organizacji i jej kontekst rynkowy, dlatego projekt dostosujemy do Twoich potrzeb i posiadanych już rozwiązań.
Gwarantujemy praktyczne podejście, absolutne minimum biurokracji i biznesowe podejście do Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i podnieś standardy zarządzania bezpieczeństwem informacji.

Jak działamy?

Audyt wstępny

1. Audyt wstępny

Rozpoznamy sytuację w Twojej organizacji, zrozumiemy strukturę organizacyjną i procesową. Zidentyfikujemy wymagania prawne oraz biznesowe. Przeprowadzimy inwentaryzację i analizę aktywów. Wykonamy też analizę ryzyka i wydamy rekomendacje, które będą adekwatne do analizy ryzyka.

Projektowanie i wdrażanie SZBI

2. Projektowanie i wdrażanie SZBI

Opracujemy i wdrożymy dokumentację Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI) dla Twojej organizacji. Stworzymy i wdrożymy komplet procedur, które faktycznie mają miejsce w Twojej organizacji. Bez zbędnej biurokracji, liczbę dokumentów ograniczamy do niezbędnego minimum. W naszej opinii w systemach zarządzania ważna jest jakość wykonywanej pracy, a nie ilość uzupełnianych dokumentów. Określimy i zarekomendujemy zabezpieczenia.

Szkolenia

3. Szkolenia

Przeszkolimy Twoich pracowników, kadrę zarządzającą, zespołu wdrożeniowy i audytorów wewnętrznych. Zaprezentujemy i omówimy opracowaną dokumentację wspólnie z personelem Twojej organizacji.

Przygotowanie do certyfikacji

4. Przygotowanie do certyfikacji

Jeśli zdecydujesz się na wdrożenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg normy ISO, wówczas zapewnimy Twojej organizacji przygotowanie do certyfikacji i asystę w realizacji procesu. Szczegółowy zakres usługi sprawdzisz tutaj: Przygotowanie do certyfikacji.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie! Wypełnij formularz

Dlaczego my?

Wiedza i doświadczenie

Wiedza i doświadczenie

Bogate doświadczenie nasz zespół zdobywał na przestrzeni wielu lat i to stanowi nasz najcenniejszy atut i przewagę konkurencyjną.
Indywidualne podejście

Indywidualne podejście

Wdrażamy Systemy Zarządzania Bezpieczeństwa Informacji uwzględniając specyfikę Twojej organizacji i jej kontekst rynkowy.
Dogodne warunki

Dogodne warunki

Dostosowujemy zakres i harmonogram usług bezpieczeństwa informacji do Twoich możliwości budżetowych.
Mówimy ludzkim językiem

Mówimy ludzkim językiem

W pracy nad bezpieczeństwem informacji nasi klienci doceniają, że o skomplikowanych i zaawansowanych zagadnieniach mówimy zrozumiałym językiem.

Jak pomogliśmy klientom?

Poznaj opisy przykładów wdrożeń, które zrealizowaliśmy. Odkryj z jakimi wyzwaniami borykały się organizację i jakie korzyści osiągnęły dzięki naszym usługą.

Zaufali nam

Dowiedz się więcej