Co oferujemy?

Wesprzemy Twoją organizację w przygotowaniach do uzyskania certyfikacji zgodnej z normą ISO 27001. Ocenimy stan zgodności i przygotowania Twojej organizacji do certyfikacji ISO 27001.

Zidentyfikujemy krytyczne obszary systemu informacyjnego. Opracujemy i wdrożymy dokumentację systemu zarządzania bezpieczeństwem. Wypracujemy z Twoim zespołem schematy zarządzania i nadzoru nad incydentami. Przygotujemy dokumentację do certyfikacji i zapewnimy asystę podczas audyty certyfikującego ISO 27001. Skorzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i podnieś standardy zarządzania bezpieczeństwem informacji.

Jak działamy?

Audyt wstępny

1. Audyt wstępny

Ocenimy poziom zgodności procesów i procedur z normą ISO 2700. Na wstępie zdefiniujemy cel audytu i dostosujemy kryteria audytu, czyli punkty odniesienia, dla którego określana jest zgodność z normą. Doprecyzujemy harmonogram prac i wyznaczymy członków zespołu audytującego. Określimy procedury audytu co usprawnia obieg pracy i dokumentów. Dobierzemy też odpowiednie narzędzia audytowe, w zależności od potrzeb będą to wywiady audytowe, listy kontrolne, analiza dokumentacji lub testy.

Wykonanie audytu zgodności z ISO 27001

2. Wykonanie audytu zgodności z ISO 27001

Zorganizujemy spotkanie otwierające audyt dla zespołu audytującego. Przedstawimy założenia, cele i sposób komunikacji. Omówimy role i przydzielimy zadania dla zespołu audytującego. Zbadamy dokumentację, zbierzemy wywiady, przeprowadzimy listy kontrolne i wykonamy testy. Zweryfikujemy zebrane dane i informacje aby ostatecznie przygotować wnioski z audytu. Przeprowadzimy spotkanie zamykające audytu, na którym przedstawimy ustalenia oraz wnioski z audytu.

Projektowanie i wdrożenie ISO 27001

3. Projektowanie i wdrożenie ISO 27001

Opracujemy i wdrożymy dokumentację wdrożenia ISO 27001 dla Twojej organizacji. Stworzymy i wdrożymy komplet procedur, które faktycznie mają miejsce w Twojej organizacji. Bez zbędnej biurokracji, liczbę dokumentów ograniczamy do niezbędnego minimum. W naszej opinii w systemach zarządzania bezpieczeństwem informacji ważna jest jakość wykonywanej pracy, a nie ilość uzupełnianych dokumentów. Określimy i zarekomendujemy zabezpieczenia.

Przygotowanie do certyfikacji z normy ISO 27001

4. Przygotowanie do certyfikacji z normy ISO 27001

Zapewnimy Twojej organizacji przygotowanie do certyfikacji i asystę podczas audytu certyfikującego SZBI z normą ISO 27001. Współpraca z nami gwarantuje indywidualne podejście i szyte na miarę rozwiązania i mierzalne rezultaty. Dzięki temu Twoja organizacja zwiększy bezpieczeństwo działania i będzie przygotowana na nieoczekiwane sytuacje.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie! Wypełnij formularz

Dlaczego my?

Pionierzy ISO 27001

Pionierzy ISO 27001

Zrealizowaliśmy pierwszy w Polsce audyt certyfikacyjny ISO 27001 (Bezpieczeństwem Informacji).
Indywidualne podejście

Indywidualne podejście

Przeprowadzając Audyt zgodności ISO 27001 uwzględniamy specyfikę Twojej organizacji i jej kontekst rynkowy.
Dogodne warunki

Dogodne warunki

Dostosowujemy zakres i harmonogram usług bezpieczeństwa informacji do Twoich możliwości budżetowych.
Biznesowe podejście

Biznesowe podejście

Stawiamy na praktyczne podejście do zarządzania ryzykiem, które jest osadzone i dostosowane do polskich realiów.

Zaufali nam

Dowiedz się więcej