Co oferujemy?

Jeżeli Twoja organizacja realizuje zadania publiczne, niezwykle ważne jest, aby opracowała i wdrożyła system zarządzania bezpieczeństwem informacji. Na tym jej odpowiedzialność się nie kończy – zgodnie z ustawą o Krajowych Ramach Interoperacyjności zobowiązany jesteś stale monitorować, kontrolować, utrzymywać i doskonalić system, aby zapewnić poufność, dostępność i integralności informacji. W tym pomogą Ci eksperci PBSG!

Przeprowadzimy audyt KRI, który sprawdzi bezpieczeństwo informacji i systemów informatycznych. Sprawdzimy, czy Twój system zarządzania informacją spełnia wymagania normy ISO/IEC 27001. Rezultatem naszej pracy będzie raport wraz z rekomendacjami. Zapewniamy, że przekazane wnioski i wskazówki będą zgodne ze specyfikacją i dziedziną, w której działasz, a rozwiązania dostosujemy do posiadanych już standardów i procedur. Dzięki audytowi KRI zwiększysz prestiż instytucji i zagwarantujesz swoim petentom bezpieczeństwo pozostawionych danych.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i podnieś standardy zarządzania bezpieczeństwem informacji.

Jak działamy?

Przygotowanie do audytu

1. Przygotowanie do audytu

Wyznaczymy zespół audytujący, który będzie współpracować z Twoim personelem. Określimy procedury audytu, aby zapewnić płynny obieg informacji i dokumentów. Audyt KRI dopasowujemy do potrzeb konkretnej jednostki, zatem możesz liczyć, że zastosujemy narzędzia odpowiadające charakterowi Twojej organizacji. Zadbamy też o to, aby cały proces przebiegł sprawnie i pomyślnie, tak aby nie zakłócać bieżącej pracy Twojej organizacji.

Wykonanie audytu KRI

2. Wykonanie audytu KRI

Przed przystąpieniem do pracy zaprezentujemy zespół audytujący, jego rolę, przedstawimy cele audytu i model komunikacji. Przyjrzymy się aktualnej sytuacji oraz wykonamy audyt na z pomocą ustalonych narzędzi, np. analiza dokumentacji, specyfikacji, instrukcji, wywiady i listy kontrolne. Dokonamy analizy m.in. sposobów zapewnienia bezpieczeństwa przy wymianie informacji, standardów technicznych oraz protokołów komunikacyjnych i szyfrujących.

Raport z rekomendacjami

3. Raport z rekomendacjami

Otrzymasz od nas raport z zaleceniami. Zależy nam, aby Twoi pracownicy zyskali wymaganą wiedzę z zakresu bezpieczeństwa informacji i praktycznych rozwiązań, dlatego też zadbamy o jego formę – dokument będzie przejrzysty, ograniczony do minimum i napisany przyjaznym językiem. Stawiamy na komunikację i partnerstwo, dlatego odpowiemy na wszelkie pytania i wytłumaczymy kwestie niejasne.

Działania poaudytowe

4. Działania poaudytowe

Chcemy być Twoim partnerem, na którego doświadczenie i wsparcie możesz liczyć na każdym etapie współpracy. Nasz audyty KRI jest dokładny, szczegółowy i solidny, ponadto możesz liczyć na nasze dalsze wsparcie, na przykład przy wdrożeniu systemu bezpieczeństwa informacji lub zastosowaniu zadań naprawczych wskazanych w raporcie. Zależy nam na Twojej satysfakcji i bezpieczeństwa działania Twojej organizacji, dlatego nasi audytorzy i koordynatorzy są do Twojej dyspozycji.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie! Wypełnij formularz

Dlaczego my?

Wiedza i doświadczenie

Wiedza i doświadczenie

Bogate doświadczenie w audytach KRI nasz zespół zdobywał na przestrzeni wielu lat w realizacji projektów w różnych branżach i wielkości organizacji.
Indywidualne podejście

Indywidualne podejście

Przeprowadzając Audyt KRI uwzględniamy specyfikę Twojej organizacji i jej kontekst rynkowy.
Dogodne warunki

Dogodne warunki

Dostosowujemy zakres i harmonogram usług bezpieczeństwa informacji do Twoich możliwości budżetowych.
Biznesowe podejście

Biznesowe podejście

Stawiamy na praktyczne podejście do zarządzania bezpieczeństwem informacji, które jest osadzone i dostosowane do polskich realiów.

Zaufali nam

Najważniejsze pytania o audyt KRI