Co oferujemy?

Zaprojektujemy i wdrożymy system zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodnego z normą ISO/IEC 27001 w Twojej organizacji. Zapewnimy planowanie, odpowiednią koordynację czynności i nadzór nad pracami wdrożeniowymi ISO 27001.

Uwzględniamy specyfikę Twojej organizacji i jej kontekst rynkowy, dlatego projekt dostosujemy do Twoich potrzeb i posiadanych już rozwiązań. Gwarantujemy praktyczne i biznesowe podejście do wdrożenia ISO 27001. Skorzystaj z naszego doświadczenia i podnieś standardy zarządzania bezpieczeństwem informacji wg ISO 27001.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i podnieś standardy zarządzania bezpieczeństwem informacji.

Jak działamy?

Audyt wstępny

1. Audyt wstępny

Rozpoznamy sytuację w Twojej organizacji, zrozumiemy strukturę organizacyjną i procesową. Zidentyfikujemy wymagania prawne oraz biznesowe. Przeprowadzimy inwentaryzację i analizę aktywów. Wykonamy też analizę ryzyka i wydamy rekomendacje, które będą adekwatne do analizy ryzyka.

Projektowanie i wdrożenie ISO 27001

2. Projektowanie i wdrożenie ISO 27001

Opracujemy i wdrożymy dokumentację wdrożenia ISO 27001 dla Twojej organizacji. Tworzymy i wdrożymy komplet procedur, które faktycznie mają miejsce w Twojej organizacji. Bez zbędnej biurokracji, liczbę dokumentów ograniczamy do niezbędnego minimum. W naszej opinii w systemach zarządzania bezpieczeństwem informacji ważna jest jakość wykonywanej pracy, a nie ilość uzupełnianych dokumentów. Określimy i zarekomendujemy zabezpieczenia.

Przygotowanie do certyfikacji

3. Przygotowanie do certyfikacji

Jeśli zdecydujesz się na wdrożenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg normy ISO, wówczas zapewnimy Twojej organizacji przygotowanie do certyfikacji i asystę w realizacji procesu. Szczegółowy zakres usługi sprawdzisz tutaj: Przygotowanie do certyfikacji.

Szkolenia i warsztaty

4. Szkolenia i warsztaty

Przeszkolimy Twoich pracowników, kadrę zarządzającą, zespołu wdrożeniowy i audytorów wewnętrznych. Zaprezentujemy i omówimy opracowaną dokumentację wspólnie z personelem Twojej organizacji.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie! Wypełnij formularz

Dlaczego my?

Pionierzy ISO 27001

Pionierzy ISO 27001

Zrealizowaliśmy pierwszy w Polsce audyt certyfikacyjny ISO 27001 (Bezpieczeństwem Informacji).
Indywidualne podejście

Indywidualne podejście

Przeprowadzając Audyt zgodności ISO 27001 uwzględniamy specyfikę Twojej organizacji i jej kontekst rynkowy.
Dogodne warunki

Dogodne warunki

Dostosowujemy zakres i harmonogram usług bezpieczeństwa informacji do Twoich możliwości budżetowych.
Biznesowe podejście

Biznesowe podejście

Stawiamy na praktyczne podejście do zarządzania ryzykiem, które jest osadzone i dostosowane do polskich realiów.

Zaufali nam

Najważniejsze pytania o wdrożenie normy ISO 27001