Co oferujemy?

Oferujemy systemowe wsparcie przy definiowaniu listy usług świadczonych przez organizację IT. Przygotujemy metodykę katalogowania usług, analizę i opis usług oraz określimy ich parametry i wskaźniki oceny.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i podnieś standardy zarządzania usługami IT.

Jak działamy?

Rozpoznanie

1. Rozpoznanie

Poprosimy Cię o przekazanie materiałów w obszarze zarządzania usługami IT: dokumenty z listą systemów, dotychczasową listę usług IT, specyfikacje. Przeprowadzimy wywiady z kluczowymi pracownikami. Przeanalizujemy dostarczone materiały i wyjaśnimy ewentualne niejasności.

Przygotowanie katalogu

2. Przygotowanie katalogu

Na podstawie zebranych danych przygotujemy metodykę katalogowania usług, analizę i opis usług oraz określimy ich parametry i wskaźniki oceny. Opracujemy raport zawierający listę usług, wnioski i rekomendacje.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie! Wypełnij formularz

Co jeszcze oferujemy?

Pomożemy wdrożyć w Twojej organizacji zarządzanie usługami IT lub jego poszczególne elementy. Sprawdź ofertę na inne usługi związane z zarządzaniem usługami IT.

Dlaczego my?

Wiedza i doświadczenie

Wiedza i doświadczenie

Bogate doświadczenie w opracowaniach list usług IT nasz zespół zdobywał na przestrzeni wielu lat w realizacji projektów w różnych branżach i wielkości organizacji.
Usługi szyte na miarę

Usługi szyte na miarę

Wdrożymy zarządzanie usługami IT lub jego elementy uwzględniając oczekiwania i potrzeby Twojej organizacji.
Dogodne warunki

Dogodne warunki

Wycena i harmonogram realizacji zadań dotyczących zarządzania usługami IT dostosujemy do Twoich możliwości budżetowych.
Działamy jak równy z równym!

Działamy jak równy z równym!

Doskonale rozumiemy cele i wyzwania polskich organizacji w obszarze zarządzania usługami IT. Sami jesteśmy w 100% polską organizacją.

Jak pomogliśmy klientom?

Poznaj opisy przykładów wdrożeń, które zrealizowaliśmy. Odkryj, z jakimi wyzwaniami borykały się organizację i jakie korzyści osiągnęły dzięki naszym usługą.

Zaufali nam

Opracowanie katalogu usług IT z naszego punktu widzenia