Z czego szkolimy?

Szkolenie skierowane jest pracowników szczebli kierowniczych, zajmujących się kontrolą zarządczą w organizacji. W ciekawy i przyswajalny sposób porozmawiamy o wymaganiach, jakie niesie nowelizacja ustawy o finansach publicznych w zakresie kontroli zarządczej. Głównym tematem będą zadania i role kierowników i dyrektorów komórek zajmujących się kontrolą zarządczą.

Naszym zdaniem budowanie wiedzy pracowników na szczeblu kierowniczym, to jeden z ważniejszych kroków, jakie powinieneś podjąć dla sprawnej kontroli zarządczej swojej organizacji. Oferujemy Ci szkolenia stacjonarne, e-learning lub w innej preferowanej przez Klientów formie (np. webinaria, filmy).

Sprawdź program szkoleń.

Sam decyduj, w jakiej formie chcesz się uczyć

Jakiego szkolenia poszukujesz? Preferujesz szkolenia online czy stacjonarne? Być może chcesz zorganizować szkolenie zamknięte? Poznaj program szkoleniowy PBSG i wybierz odpowiedni format dla siebie.

Co jeszcze oferujemy?

Pomożemy wdrożyć w Twojej organizacji kontrolę zarządczą lub jej poszczególne elementy. Sprawdź ofertę na inne usługi związane z bezpieczeństwem danych osobowych.

Dlaczego my?

Certyfikaty udziału

Certyfikaty udziału

Otrzymaj profesjonalnie przygotowane materiały i certyfikat poświadczający udziału i umiejętności.
Doświadczeni trenerzy

Doświadczeni trenerzy

Praca i nauka pod okiem doświadczonych konsultantów, którzy na co dzień wspierają organizacje w realizacji swoich celów.
Transfer wiedzy

Transfer wiedzy

Prowadzący posiadają dar dzielenia się zdobytą wiedzą i doświadczeniem tworząc otwartą atmosferę podczas prowadzonych przez siebie zajęć.
Indywidualne podejście

Indywidualne podejście

Zdajemy sobie sprawę, że kluczem do sukcesu jest indywidualne podejście i praktyczne ćwiczenia.

Zaufali nam