Use case - erisk

Jak obsłużyć incydent materializacji ryzyka?

Poznaj mechanizmy systemu do zarządzania ryzykiem, które umożliwiają kompleksowe zarządzanie incydentem od rejestracji zgłoszenia przez aktualizację dokumentacji po raportowanie. Opracowaliśmy przykładowy scenariusz użycia systemu, zaplanowaliśmy poszczególne kroki, a następnie nagraliśmy materiał, który przedstawia wykorzystanie systemu z poziomu dwóch różnych użytkowników: Opiekuna ryzyka i Risk Mangera. Zapoznaj się ze scenariuszem, a następnie obejrzyj nasz materiał video i oceń działanie systemu do zarządzania ryzykiem erisk w akcji. 

Obsługa incydentu materializacji ryzyka

Opiekun Ryzyka zgłasza incydent materializacji ryzyka, aby Risk Manager mógł go obsłużyć i podjąć działania korygujące. W wyniku tego działania zostanie zaktualizowany rejestr ryzyk i raport obsługi incydentów. 

Przeczytaj scenariusz użycia systemu erisk

timeline_pre_loader

Teraz obejrzyj nagranie video

JAK POMOGLIŚMY KLIENTOM?

Poznaj opisy przykładów wdrożeń systemu do zarządzania ryzykiem, które zrealizowaliśmy. Odkryj z jakimi wyzwaniami borykały się organizację i jakie korzyści osiągnęły dzięki wsparciu, które zapewniliśmy.

Najczęściej wybierany system do zarządzania ryzykiem w Polsce

Już ponad 1000 organizacji w Polsce korzysta z erisk

SPRAWDŹ JAK DZIAŁA ERISK!

Sprawdź potężne narzędzie do zarządzania ryzykiem, zaprojektowane w celu wspierania doskonałej identyfikacji, monitorowania i raportowania ryzyka. Wypełnij formularz a będziesz mógł ocenić wersję demonstracyjną systemu do zarządzania ryzykiem.

Otrzymaj dostęp do demo i odkryj możliwości automatyzacji procesów zarządzania ryzykiem.