Use case - erisk

Jak dokonać oceny ryzyka w systemie erisk?

Obejrzyj nasze filmy, pełniące rolę demo. Poznaj mechanizmy systemu do zarządzania ryzykiem. Opracowaliśmy przykładowy scenariusz użycia systemu a następnie nagraliśmy materiał, który przedstawia funkcjonalności oprogramowania do zarządzania ryzykiem w obszarze oceny ryzyk. Zaprezentujemy proces z perspektywy Opiekuna Ryzyka oraz Risk Managera, który dokona analizy oceny ryzyka i zatwierdzi wprowadzone zmiany. Przedstawimy również widok raportu, który umożliwia sprawną weryfikację przebiegu oceny wg etapów.  Poniższy scenariusz przedstawia poszczególne kroki jakie wykonywane są w nagraniu. Obejrzyj nasz materiał video i oceń działanie systemu do zarządzania ryzykiem erisk. Zobacz jakie to proste!

Ocena ryzyka w systemie erisk.

Opiekun Ryzyka dokonuje oceny ryzyka zgodnie z zaimplementowaną do oprogramowania metodyką zarządzania ryzykiem. System automatycznie generuje monity. Wyniki oceny gromadzone są i zapisywane na bieżąco w systemie. Risk Manager prezentuje i analizuje dane z wykorzystaniem raportów.

Przeczytaj scenariusz użycia systemu erisk

timeline_pre_loader

Teraz obejrzyj nagranie video

JAK POMOGLIŚMY KLIENTOM?

Poznaj opisy przykładów wdrożeń systemu do zarządzania ryzykiem, które zrealizowaliśmy. Odkryj z jakimi wyzwaniami borykały się organizację i jakie korzyści osiągnęły dzięki wsparciu, które zapewniliśmy.

Najczęściej wybierany system do zarządzania ryzykiem w Polsce

Już ponad 1000 organizacji w Polsce korzysta z erisk

SPRAWDŹ JAK DZIAŁA ERISK!

Sprawdź potężne narzędzie do zarządzania ryzykiem, zaprojektowane w celu wspierania doskonałej identyfikacji, monitorowania i raportowania ryzyka. Wypełnij formularz a będziesz mógł ocenić wersję demonstracyjną systemu do zarządzania ryzykiem.

Otrzymaj dostęp do demo i odkryj możliwości automatyzacji procesów zarządzania ryzykiem.