Use case - erisk

Jak przeprowadzić analizę danych z wykorzystaniem raportów dedykowanych?

Poznaj mechanizmy systemu do zarządzania ryzykiem, które umożliwiają kompleksowe analizowanie i raportowanie w erisk. Opracowaliśmy przykładowy scenariusz użycia systemu, zaplanowaliśmy poszczególne kroki, a następnie nagraliśmy materiał, który przedstawia funkcjonalności oprogramowania do zarządzania ryzykiem w obszarach związanych z automatyzacją raportowania w erisk. Zaprezentujemy realizowane czynności z perspektywy Risk Managera, który wygeneruje interesujące go raporty oparte na aktualnych danych dostępnych w czasie rzeczywistym. Zapoznaj się ze scenariuszem, a następnie obejrzyj nasz materiał video i oceń działanie systemu do zarządzania ryzykiem erisk w akcji. 

Analiza i raporty w erisk.

Risk Manager chce przeprowadz analizę danych z wykorzystaniem raportów dedykowanych.

Przeczytaj scenariusz użycia systemu erisk

timeline_pre_loader

Teraz obejrzyj nagranie video

JAK POMOGLIŚMY KLIENTOM?

Poznaj opisy przykładów wdrożeń systemu do zarządzania ryzykiem, które zrealizowaliśmy. Odkryj z jakimi wyzwaniami borykały się organizację i jakie korzyści osiągnęły dzięki wsparciu, które zapewniliśmy.

Najczęściej wybierany system do zarządzania ryzykiem w Polsce

Już ponad 1000 organizacji w Polsce korzysta z erisk

SPRAWDŹ JAK DZIAŁA ERISK!

Sprawdź potężne narzędzie do zarządzania ryzykiem, zaprojektowane w celu wspierania doskonałej identyfikacji, monitorowania i raportowania ryzyka. Wypełnij formularz a będziesz mógł ocenić wersję demonstracyjną systemu do zarządzania ryzykiem.

Otrzymaj dostęp do demo i odkryj możliwości automatyzacji procesów zarządzania ryzykiem.