Co oferujemy?

Zorganizujemy i przeprowadzimy kontrolowany atak, w którym wykorzystamy techniki socjotechniczne. Sprowokujemy Twoich pracowników do czynności, których oczekujemy, a których zrobić nie powinni. Przekonamy się, czy uzyskamy hasło do konta, dostęp do poufnych informacji na temat działalności firmy, czy też wejdziemy na teren Twojej organizacji.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i podnieś standardy bezpieczeństwa IT.

Jak działamy?

Założenia

1. Założenia

Zbierzemy informacje na temat badanego środowiska, uwarunkowań i określimy cele testów socjotechnicznych. Przeprowadzamy wywiad, aby zdobyć informacje o firmie, zrozumieć jej strukturę, warunki oraz wyodrębnić kluczowe zasoby i pracowników.

Scenariusze ataków

2. Scenariusze ataków

Szukamy słabych punktów, luk. Sprawdzamy obecność w sieci pracowników i zdobywamy informacje na temat punktów wejścia. Wspólnie z Tobą określimy scenariusz testów, tak, aby był on możliwie jak najbardziej realistyczny.

Testy socjotechniczne

3. Testy socjotechniczne

Spróbujemy sforsować zabezpieczenia firmowe przeprowadzając symulację ataku z użyciem socjotechniki, zgodnie ze scenariuszem. Może to być na przykład próba pozyskanie telefonów albo e-maili, nakłanianie do zainstalowania złośliwego oprogramowania, próba wejścia do autoryzowanych miejsc w budynku.

Raport z rekomendacjami

4. Raport z rekomendacjami

Opracujemy i przekażemy Ci raport, w którym podsumujemy założenia i wyniki testów socjotechnicznych. Wskażemy rekomendacje i zalecenia naprawczo-korygujące.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie! Wypełnij formularz

Dlaczego my?

Wiedza i doświadczenie

Wiedza i doświadczenie

Bogate doświadczenie w wykonywaniu testów socjotechnicznych nasz zespół zdobywał na przestrzeni wielu lat w realizacji projektów w różnych branżach i wielkości organizacji.
Usługi szyte na miarę

Usługi szyte na miarę

Wdrażamy Bezpieczeństwo IT uwzględniając oczekiwania i potrzeby Twojej organizacji.
Dogodne warunki

Dogodne warunki

Wycena i harmonogram realizacji usług bezpieczeństwa IT dostosujemy do Twoich możliwości budżetowych.
Działamy jak równy z równym!

Działamy jak równy z równym!

Doskonale rozumiemy cele i wyzwania polskich organizacji w obszarze Bezpieczeństwa IT. Sami jesteśmy w 100% polską organizacją.

Jak pomogliśmy klientom?

Poznaj opisy przykładów wdrożeń, które zrealizowaliśmy. Odkryj, z jakimi wyzwaniami borykały się organizację i jakie korzyści osiągnęły dzięki naszym usługą.

Zaufali nam

Testy socjotechniczne z naszego punktu widzenia