Co oferujemy?

Wykonamy testy ransomware – przeprowadzimy kontrolowany atak sieci i urządzeń Twojej firmy. Złośliwe oprogramowanie może dostać się do Twojej firmy w każdym momencie, najczęściej wykorzystując błędy ludzi będących w sieci. W bezpieczny sposób sprawdzimy czy Twoje systemy są gotowe na taki atak i co jest ich słabym punktem.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i podnieś standardy bezpieczeństwa IT.

Jak działamy?

Wybór scenariusza

1. Wybór scenariusza

Dobierzemy i opracujemy odpowiednie scenariusze działań. Kompletny test uwzględnia realizację dwóch scenariuszy: 1. Atakujący jest w sieci; 2. Atakujący podejmuje próbę wtargnięcia do sieci. W obu scenariuszach przeprowadzimy testy na pracownikach i ich reakcje na kontrolowany atak.

Konfiguracja środowiska

2. Konfiguracja środowiska

Przygotujemy środowisko, które umożliwi realizację kontrolowanego ataku zgodnie z przyjętymi scenariuszami.

Realizacja testu ransomware

3. Realizacja testu ransomware

W zależności od wybranego scenariusza będziemy rozprzestrzeniać “złośliwe” ale kontrolowane oprogramowanie, sprawdzimy reakcje i “zaatakujemy” pracowników, zweryfikujemy zasięg i odpowiemy na pytanie do jakich informacji mógłby dotrzeć atakujący. Dodatkowo sprawdzimy czy oprogramowanie mające zabezpieczać Twoją firmę zadziała poprawnie.

Raport z rekomendacjami

4. Raport z rekomendacjami

Przygotujemy dokumentacje i opracujemy dla Ciebie kompletny raport z analizy ransomware, następnie dostarczymy go ustalonym sposobem dystrybucji. Raport będzie zawierał informacje o słabych punktach oraz rekomendacje jak poprawić bezpieczeństwo Twojej firmy.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie! Wypełnij formularz

Dlaczego my?

Wiedza i doświadczenie

Wiedza i doświadczenie

Bogate doświadczenie w wykonywaniu analiz ransomware nasz zespół zdobywał na przestrzeni wielu lat w realizacji projektów w różnych branżach i wielkości organizacji.
Usługi szyte na miarę

Usługi szyte na miarę

Wdrażamy Bezpieczeństwo IT uwzględniając oczekiwania i potrzeby Twojej organizacji.
Dogodne warunki

Dogodne warunki

Wycena i harmonogram realizacji usług bezpieczeństwa IT dostosujemy do Twoich możliwości budżetowych.
Działamy jak równy z równym!

Działamy jak równy z równym!

Doskonale rozumiemy cele i wyzwania polskich organizacji w obszarze Bezpieczeństwa IT. Sami jesteśmy w 100% polską organizacją.

Jak pomogliśmy klientom?

Poznaj opisy przykładów wdrożeń, które zrealizowaliśmy. Odkryj, z jakimi wyzwaniami borykały się organizację i jakie korzyści osiągnęły dzięki naszym usługą.

Zaufali nam

Analiza ransomware z naszego punktu widzenia