Co oferujemy?

Proponujemy wykonanie analizy podatności – najefektywniejszą usługę, której zadaniem jest sprawdzenie czy firmowe systemy nie posiadają luk bezpieczeństwa. Luki są zagrożeniem dla działania firmy, ze względu na możliwość przełamania zabezpieczeń i dostania się przez niepowołane osoby do systemów – wykradając dane osobowe, firmowe informacje poufne, blokując możliwość dalszej pracy. Analiza podatności jest też elementem testów penetracyjnych.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i podnieś standardy bezpieczeństwa IT.

Jak działamy?

Konfiguracja oprogramowania wspierającego analizę podatności

1. Konfiguracja oprogramowania wspierającego analizę podatności

Analizę podatności przeprowadzamy przy pomocy narzędzi automatycznych, w tym celu należy je odpowiednio skonfigurować. Dobierzemy i przygotujemy odpowiednio niezbędne oprogramowanie. Określimy parametry i scenariusze przebiegu testów.

Automatyczna identyfikacja luk bezpieczeństwa

2. Automatyczna identyfikacja luk bezpieczeństwa

Identyfikujemy luki w zautomatyzowanych narzędziach, które uzupełniamy czynnościami manualnymi, w ten sposób weryfikujemy ogólnie znane, opublikowane podatności, jak np. XSS, SQL injection, CSRF,  RFI. Za pomocą aplikacji automatycznej w krótkim czasie jesteśmy w stanie zweryfikować kilka tysięcy podatności dotyczących wielu popularnych usług.

Weryfikacja autentyczności podatności

3. Weryfikacja autentyczności podatności

Próbujemy uzyskać nieautoryzowany dostęp do usługi bądź badanego elementu zgodnie z raportem zidentyfikowanych luk. Zadanie realizujemy m.in. poprzez obejście zastosowanych zabezpieczeń lub wykorzystaniu wcześniej wykrytych podatności.

Przekazanie raportu z rekomendacjami

4. Przekazanie raportu z rekomendacjami

Opracujemy dla Ciebie kompletny raport z rekomendacjami po wykonaniu analizy podatności, następnie dostarczymy go zgodnie z ustalonym sposobem dystrybucji.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie! Wypełnij formularz

Dlaczego my?

Wiedza i doświadczenie

Wiedza i doświadczenie

Bogate doświadczenie w wykonywaniu analiz podatności nasz zespół zdobywał na przestrzeni wielu lat w realizacji projektów w różnych branżach i wielkości organizacji.
Usługi szyte na miarę

Usługi szyte na miarę

Wdrażamy Bezpieczeństwo IT uwzględniając oczekiwania i potrzeby Twojej organizacji.
Dogodne warunki

Dogodne warunki

Wycena i harmonogram realizacji usług bezpieczeństwa IT dostosujemy do Twoich możliwości budżetowych.
Działamy jak równy z równym!

Działamy jak równy z równym!

Doskonale rozumiemy cele i wyzwania polskich organizacji w obszarze Bezpieczeństwa IT. Sami jesteśmy w 100% polską organizacją.

Jak pomogliśmy klientom?

Poznaj opisy przykładów wdrożeń, które zrealizowaliśmy. Odkryj, z jakimi wyzwaniami borykały się organizację i jakie korzyści osiągnęły dzięki naszym usługą.

Zaufali nam

Analiza podatności z naszego punktu widzenia