COVID-19 – Jak zarządzać organizacją w dobie globalnego kryzysu – część III

COVID-19 – Jak zarządzać organizacją w dobie globalnego kryzysu – część III

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „COVID-19 czyli zarządzanie w dobie kryzysu”. Wchodząc naprzeciw oczekiwaniom i tym razem podejmiemy tematy, które są kluczowe dla Państwa organizacji, w oparciu o pytania przekazane w ankietach.
Pandemia koronawirusa spowodowała potrzebę ponownego przyjrzenia się działalności przedsiębiorstwa pod kątem oceny działania krytycznych procesów czy usług przedsiębiorstwa oraz zagwarantowanie dostępności i bezpieczeństwa zasobów. Podczas spotkania podejmiemy się udzielenia odpowiedzi na poniższe pytania:

Webinar: COVID-19, czyli zarządzanie w dobie kryzysu

Zapraszamy na nasze kolejne webinarium, podczas którego ponownie zmierzymy się z tematyką COVID-19, poruszając praktyczne aspekty zarządzania ciągłością działania i zarządzania kryzysowego. W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenia projektowe w zakresie systemów zarządzania ciągłością działania i zarządzania kryzysowego, podpowiemy na co należy zwrócić uwagę, aby uniknąć powielania błędów innych. Podczas webinarium poruszymy zagadnienia tj.
Na koniec odpowiemy na pytania, jakie pojawiły się po ostatnim webinarium.
Zapisz się już dziś i weź udział w naszym webinarium, aby zwiększyć szanse na przetrwanie swojej organizacji w dobie globalnego kryzysu wywołanego pandemią COVID-19.

Zainteresowaliśmy Cię? Napisz do nas i porozmawiajmy o Twoim projekcie