Wprowadziliśmy do naszych rozwiązań IT ERPScan

Wprowadziliśmy do naszych rozwiązań IT ERPScan pierwsze na rynku rozwiązanie do zarządzania podatnościami w aplikacjach i komponentach Oracle® PeopleSoft: zaawansowanej platformy aplikacyjnej, oferującej funkcjonalności systemów SCM, CRM HR czy SRM.

Poznaj ERPScan dla Oracle® PeopleSoft

Platforma Oracle PeopleSoft jest używana przez ponad 5000 organizacji (57% firm z listy Fortune 100) i służy dwudziestu milionom pracownikom na całym świecie. Okazji do kradzieży krytycznych danych biznesowych jest naprawdę dużo, ponieważ większość aplikacji PeopleSoft jest podłączonych do Internetu, między innymi aby zapewnić dostęp dla dostawców. Korzystając w prostych zapytaniach do wyszukiwarki Google można odnaleźć bez problemu  500 aplikacji PeopleSoft dostępnych z Internetu.

Luki znalezione w systemie przez zespół ERPScan pozwalały osobom trzecim uzyskać pełny dostęp do systemu i uzyskać krytyczne informacje. m.in. dane dostawców, dane osobowe czy nawet dane kart kredytowych. W efekcie możliwa jest nie tylko kradzież danych, ale również zatrzymanie usług czy modyfikacja informacji finansowych takich jak nr kont bankowych.

Nasi klienci otrzymują najlepszą aplikacją, zarządzaną centralnie przy minimalnym czasie i wysiłku.

Obecna wersja ERPScan for PeopleSoft oferuje analizę bezpieczeństwa dla aplikacji Oracle PeopleSoft, Oracle WebLogic oraz Oracle Database.