O akcji

Lider ERM – tytuł, który w 2022 PBSG przyzna pracownikom firm i instytucji, które zbudowały wyróżniające się systemy zarządzania ryzykiem. Naszym celem jest promowanie i nagłaśnianie organizacji, które wdrażają najlepsze praktyki w zakresie zarządzania ryzykiem we współpracy z PBSG.

Nagrodzimy i wyróżnimy najbardziej imponujące zmiany w organizacjach w obszarze zarządzania ryzykiem. Chcemy docenić zarówno indywidualne zasługi pracowników, którzy wykazali się zaangażowaniem na rzecz budowy i rozwoju systemu zarządzania ryzykiem, jak i organizacje w których zostały one przeprowadzone.

Małgorzata Boroń - Liderem ERM

Podczas kolejnego rozdania nagród „Lider ERM” PBSG wyróżniło Małgorzatę Boroń, która reprezentuje przedsiębiorstwo VRG SA. Pani Małgorzata (Dyrektor ds. Compliance i Zarządzania Ryzykiem) nadzoruje proces zarządzania ryzykiem. Odważne decyzje i skuteczne działania Pani Małgorzaty Boroń, których efektem było opracowanie i wdrożenie zautomatyzowanego systemu zarządzania ryzykiem w całej Grupie Kapitałowej VRG, spowodowały wyróżnienie zasług Pani Małgorzaty w tym obszarze nominacją do tytułu lidera ERM.

Nagrody dla przedsiębiorstwa i laureata w postaci statuetki oraz dyplomu zostały przekazane w siedzibie VRG przez członka zarządu PBSG Macieja Skałę.

Galeria z wręczenia nagrody

Grupa Kapitałowa VRG S.A. specjalizuje się w projektowaniu oraz dystrybucji wysokiej jakości kolekcji mody dla mężczyzn i kobiet oraz biżuterii. Jest ona właścicielem bardzo dobrze rozpoznawalnych znaków towarowych w pięciu głównych liniach: Vistula, Bytom, Wólczanka, Deni Cler Milano i W.KRUK.  Grupa Kapitałowa VRG S.A. koncentruje się na zarządzaniu markami, projektowaniu odzieży i biżuterii oraz rozwoju własnej sieci sprzedaży w obydwu głównych segmentach (odzieżowym i jubilerskim).

Lider ERM Roku 2022

LIDERZY ERM zasiądą w Kapitule Nagrody i wybiorą ze swojego grona LIDERA ROKU 2022. Akcja „Lider ERM” zakończy się uroczystym wręczeniem nagrody dla laureata.

Kim jesteśmy?

W swojej działalności PBSG wyznacza nowe standardy w zakresie doradztwa zarządczego i informatycznego. Jesteśmy inicjatorem zmian na rynku cyberbezpieczeństwa i ochrony danych. Koncentrujemy się na rozwiązywaniu aktualnych problemów klientów oraz przewidywaniu potencjalnych zagrożeń wraz z ich zabezpieczeniem. Dostarczamy najnowocześniejsze systemy zarządzania budujące odporność na ryzyka wewnętrzne i zewnętrzne. Rozwiązania „szyjemy na miarę”, czyli dopasowujemy z poszanowaniem historii, osiągnięć i potrzeb danej organizacji. Odchodzimy od schematycznych i akademickich rozwiązań, stawiając na dialog, kompleksowe doradztwo i elastyczność rozwiązań organizacyjnych i biznesowych.

Ambicją PBSG jest zapewnienie profesjonalnych usług doradczych i bezpieczeństwa zasobów informacyjnych każdej polskiej organizacji. Współpracujemy w myśl zasady:

Działamy jak równy z równym!

LIDER ERM - NAGRADZAMY NAJLEPSZYCH!

Doceniamy osoby, które przeprowadziły najbardziej imponujące zmiany w organizacjach w obszarze zarządzania ryzykiem.

Jesteś zainteresowany? Masz pytania?

Porozmawiajmy o Twoim projekcie!