Skybox Security drugi rok z rzędu zwycięzcą SC Awards 2019!

Rozwiązanie Skybox Security drugi rok z rzędu zostało wybrane w programie „SC AWARDS 2019” najlepszym rozwiązaniem w kategorii Risk/Policy Management. Zapraszamy do zapoznania się z powodami, dla których rozwiązanie Skybox zwyciężyło w swojej konkurencji.

Firmy poszukują nowych rozwiązań, które pozwolą im zajrzeć w głąb swojej infrastruktury oraz zarządzać ryzykiem występującym w sieciach informatycznych. W tym zakresie Skybox Security oferuje najlepsze w swojej klasie rozwiązanie.

Biorąc pod uwagę nagrodę SC dla najlepszego rozwiązania do zarządzania ryzykiem/politykami drugi rok z rzędu, platforma Skybox Security zapewnia organizacjom zautomatyzowane narzędzie do wizualizacji, kontroli oraz ograniczania powierzchni ataku.

Organizacje, które posiadają rozwiązanie Skybox Security mogą dzięki niemu wdrażać spójne polityki ograniczające ryzyko w całej infrastrukturze: w siedzibie, w chmurze, w sieciach OT, a także na ścieżkach sieciowych łączących punkty końcowe.

Rozwiązanie integruje się z ponad 130 technologiami sieciowymi oraz technologiami bezpieczeństwa, ujednolicając i włączając informacje „threat intelligence” oraz informację o podatnościach do centralnego repozytorium danych. Kompleksowy model sieci budowany przez Skybox służy jako podstawa do analizy oraz oceny ryzyka, raportowania oraz naprawiania występujących podatności.

Firmy mogą oceniać oraz ustalać priorytety ryzyka zgodnie ze specyficznymi podatnościami występującymi w swoich sieciach, a nawet porównywać bieżący poziom narażenia w stosunku do tego jak on wyglądał w przeszłości, aby zobaczyć jak ryzyko zmieniało się w czasie.

Skybox pozwala również przeprowadzać audyty każdego dnia, aby ustalić, czy przestrzegane są nie tylko własne zasad wewnętrzne, ale również standardy zgodności z regulacjami prawnymi.

Zastępując ręczne gromadzenie danych, ich analizę oraz raportowanie za pomocą zautomatyzowanych procesów uruchamianych na żądanie, rozwiązanie zmniejsza związane z tym koszty o 90%, jak twierdzi Skybox.

Środowiska ze 150-cioma urządzeniami typu Firewall pozwalają również zaoszczędzić ok. 500 000$ wdrażając rozwiązanie Skybox, dzięki zautomatyzowaniu ręcznej kontroli zapór sieciowych.

Finaliści 2019

Absolute, The Absolute Platform

AlgoSec, AlgoSec Security Management Solution

BitSight Technologies, BitSight Security Ratings Platform

RiskLens, RiskLens

Skybox Security, Skybox Security Suite – zwycięzca

Źródło: www.scmagazine.com

Zainteresowaliśmy Cię? Napisz do nas i porozmawiajmy o Twoim projekcie