Skybox Security – Bezpieczeństwo IT (2015) – Spotkanie 29 września 2015

Podczas spotkania poruszone zostaną najważniejsze kwestie związane z bezpieczeństwem IT. Można spodziewać się wielu nieszablonowych zagrań i samych gwiazd na boisku – przedstawicieli największych w Polsce korporacji oraz gości z Izraela, światowych ekspertów w obszarze bezpieczeństwa IT.

W roli gospodarzy wystąpią PBSG, Trafford IT oraz platforma Skybox Security, a stawką jest bezpieczeństwo IT.

Na koniec możliwość zwiedzania obiektu gospodarzy – stadionu Legii Warszawa z przewodnikiem.

Informacja o Skybox Security

Zespoły do spraw bezpieczeństwa IT stawiają czoła nowym zagrożeniem, które ewoluują i zmieniają się błyskawicznie – z urządzeń mobilnych do chmury, z rozwiązań desktopowych do aplikacji webowych. Prawidłowe, a co ważniejsze – skuteczne – zarządzanie bezpieczeństwem sieci stanowi dzisiaj duże wyzwanie i jest o wiele bardziej skomplikowane niż kilka lat temu. Aż 35% zagrożeń pochodzi dzisiaj z wewnątrz organizacji lub kanału B2B, a straty wynikające z niepożądanych ingerencji są jeszcze wyższe niż ataki z zewnątrz. Zespoły IT muszą ściśle korelować z celami biznesowymi organizacji, wprowadzając nowe technologie – takich jak BYOD (urządzenia mobilne) i BYOC (usługi w chmurze) – z którymi wiążą się nowe ryzyka dla bezpieczeństwa IT.

Aby wskazać właściwą drogę potrzebujesz odpowiednich narzędzi do zarządzania bezpieczeństwem, które zapewnią ciągły wgląd do Twojej sieci, nie zakłócając jej działania. Potrzebujesz również odpowiednich, inteligentnych oraz skierowanych indywidualnie zaleceń, aby Twoja obecna obrona przed atakami była bardziej efektywna oraz zmniejszała podatności i ryzyka, które mogą istnieć w obecnej infrastrukturze teleinformatycznej, a których wykrycie wymaga wiele wysiłku i pracy.

Skybox Security jest Twoim partnerem w zarządzaniu cyber bezpieczeństwem, dostarczając zestawu narzędzi dedykowanych do analizy i oceny zagrożeń w obszarze bezpieczeństwa IT.

Przekonaj się, dlaczego ponad 450 organizacji z listy Fortune 1000, w tym 8 z 10 największych banków globalnych, na co dzień korzysta z platformy Skybox.