Rekomendacje dla Smart

Oprogramowanie Smart do zarządzania dokumentacją systemu chętnie wybierane przez jednostki administracji centralnej i samorządowej.

Do grona użytkowników oprogramowania Smart dołączyli: Ministerstwo Gospodarki i Urząd Miasta Stołecznego Warszawa. W obu przypadkach wybór oprogramowania związany był z wdrożeniem lub doskonaleniem systemu zarządzania w oparciu o standardy ISO (9001, 20000) oraz systemu zapobiegania zdarzeniom korupcyjnym. Aktualnie w ramach projektów przygotowana i wdrożona została dokumentacja systemu. Eksperci PBSG wspierają oba urzędy na każdym etapie merytorycznego budowania i wdrażania procedur i instrukcji. Intuicyjność i elastyczność oprogramowania ułatwia pełnomocnikom bieżącą aktualizację zmian, natomiast pracownikom bieżący on-line dostęp do wszystkich niezbędnych regulacji i instrukcji. Potwierdzeniem wysokich ocen oprogramowania Smart (www.oprogramowanie-smart.pl) przez oba urzędy są listy referencyjne.

Obok wspomnianych urzędów oprogramowanie Smart zostało wdrożone m.in. w: KGHM Polska Miedź SA, PKO Bank Polski SA, Polski Koncern Węglowy SA, Mennica, PeBeKa, BOT Elektrownia Turów SA i inne.