Poczta Polska S.A. otrzymała Certyfikat zgodności z normą ISO 22301:2012

Poczta Polska S.A. otrzymała Certyfikat zgodności z normą ISO 22301:2012, będący powszechnie uznawanym poświadczeniem posiadania skutecznego systemu zarządzania ciągłością działania.

Nadanie zostało poprzedzone audytem niezależnej międzynarodowej jednostki certyfikującej, która potwierdziła zgodność systemu funkcjonującego w Poczcie Polskie S.A. z wymaganiami normy.

Certyfikacja potwierdza, iż Poczta Polska S.A. zarządza ciągłością działania zgodnie z najlepszymi praktykami w tym obszarze oraz z dbałością o jakość świadczonych usług.

Otrzymanie przez Pocztę Polską S.A. Certyfikatu to również sukces PBSG, która w ramach współpracy przygotowywała Pocztę Polską. S.A. do certyfikacji. Podczas tego procesu PBSG dokonała audytu obecnie funkcjonującego systemu i zarekomendowała zmiany, których celem było spełnienie wymagań normy.

Poza certyfikacją na zgodność z normą ISO 22301 PBSG przygotowała również Pocztę Polską S.A. do pierwszej w Polsce skutecznej certyfikacji ISO 31000.

Certyfikacja Poczty Polskiej S.A. to kolejna certyfikacja z obszaru zarządzania ciągłością działania (m.in. po PKO BP S.A.) przy udziale PBSG zakończona sukcesem.

Sprawdź pozostałe Newsy

Zainteresowaliśmy Cię? Napisz do nas i porozmawiajmy o Twoim projekcie