PBSG wprowadza do oferty usług i rozwiązań technologicznych IDEA Case Ware

PBSG wprowadza do oferty usług i rozwiązań technologicznych IDEA Case Ware najbardziej innowacyjne i najlepsze rozwiązanie analityczne baz danych na świecie.

Spełniając oczekiwania klientów i jednocześnie realizując strategię spółki w zakresie łączenia kompetencji merytorycznych i technologicznych, PBSG włączyła do oferty produkty IDEA Case Ware.

W lutym 2014 firma Case Ware i PBSG podpisały umowę na dystrybucję, szkolenia oraz wdrożenia rozwiązań IDEA w Polsce. PBSG jest wyłącznym dystrybutorem oprogramowania. Włączenie produktów typu IDEA do oferty PBSG uzupełnia tym samym zakres technologiczny usług w zakresie audytu wewnętrznego, kontroli oraz zarządzania ryzykiem nadużyć.

Aktualnie PBSG posiada wyszkolony zespół konsultantów, którzy poza doradztwem merytorycznym w powyższym zakresie gotowy jest świadczyć profesjonalne usługi technologiczne w oparciu o rozwiązania Case Ware.

CaseWare, jest światowym liderem oprogramowania  analitycznego dostarczającego rozwiązania dla audytu (wspierającego analitykę w trakcie audytu) oraz szeregu rozwiązań w oparciu o analityczne modele baz danych.

Przez odpowiednie uproszczenie przepływu pracy – workflow – IDEA zwiększa efektywność i skuteczność procesu analizy danych. Prace badawcze (audytowe) stają się o wiele bardziej wydajne, a wyniki badań odznaczają się wyższym poziomem jakości.

Zainteresowaliśmy Cię? Napisz do nas i porozmawiajmy o Twoim projekcie