PBSG i MetricStream podpisały umowy o Partnerstwie

PBSG i MetricStream podpisały umowy o Partnerstwie, w wyniku której PBSG stało się dystrybutorem rozwiązań firmy MetricStream w Polsce. MetricStream jest jedną z największych firm na świecie specjalizujących się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych z obszaru GRC (Governance, Risk, and Compliance).

Będący liderem rynku system GRC i aplikacja chmurowa umożliwiają organizacjom na całym świecie zwiększyć efektywność działania w obszarach zarzadzania ryzykiem, compliance, vendor governance i zarzadzanie jakością.

Metodologia MetricStream GRC Journey integruje technologie GRC i programy biznesowe, IT i funkcje bezpieczeństwa, aby urzeczywistniać wizję kompleksowego zarządzania obszarem GRC.

Największe firmy na całym świecie z powodzeniem korzystają z prostego i modułowego podejścia MetricStream do GRC. MetricStream został wielokrotnie nagradzany i uznany za lidera rynku przez największe firmy doradcze (Gartner, Forester i in.) oraz wielokrotnie otrzymywał nagrody i wyróżnienia za swoją innowacyjność oraz wykorzystywane rozwiązania w obszarze GRC.

Rozwiązania MetricStream są używane przez największe firmy na świecie z różnych branż jak usługi finansowe, ochrona zdrowia, energetyka, utilities. Wykorzystywane są również w jednostkach publicznych w celu zarządzania ryzykiem, zarządzania jakością, zarządzanie compliance oraz innymi aspektami governance. Wśród klientów MetrciStream są największe firmy na świecie, w tym m.in.: UBS, Société Générale, Pfizer, Philips, Cummins, Kellogg’s, Mondelez International, SanDisk.

 

Zainteresowaliśmy Cię? Napisz do nas i porozmawiajmy o Twoim projekcie