O akcji

Lider ERM – tytuł, który w 2022 PBSG przyzna pracownikom firm i instytucji, które zbudowały wyróżniające się systemy zarządzania ryzykiem. Naszym celem jest promowanie i nagłaśnianie organizacji, które wdrażają najlepsze praktyki w zakresie zarządzania ryzykiem we współpracy z PBSG.

Nagrodzimy i wyróżnimy najbardziej imponujące zmiany w organizacjach w obszarze zarządzania ryzykiem. Chcemy docenić zarówno indywidualne zasługi pracowników, którzy wykazali się zaangażowaniem na rzecz budowy i rozwoju systemu zarządzania ryzykiem, jak i organizacje w których zostały one przeprowadzone.

Adam Grys - Liderem ERM

Podczas kolejnego rozdania nagród „Lider ERM” PBSG wyróżniło Adama Grysa, który reprezentuje firmę PayU. Panu Adamowi (GPO Risk & Internal Control Manager) z sukcesem udało się zinformatyzować i rozwinąć system zarządzania ryzykiem w PayU w Polsce oraz oddziałach firmy zlokalizowanych niemal na wszystkich kontynentach.

Nagrody dla przedsiębiorstwa i laureata w postaci statuetki oraz dyplomu zostały przekazane w siedzibie firmy PayU przez członka zarządu PBSG Marcina Zastawę.

Galeria z wręczenia nagrody

PayU S.A. – operator płatności internetowych, działający jako system, który daje możliwość dokonywania oraz otrzymywania wpłat przez Internet pomiędzy osobami posiadającymi konto e-mail. PayU daje możliwość płacenia kartą kredytową lub przelewem bankowym. Odbiorca wpłaty nie musi posiadać konta bankowego, aby móc otrzymać pieniądze przez Internet. PayU odpowiada za obszar fintech i e-płatności w ramach Prosus, globalnej grupy obejmującej wiodące konsumenckie firmy internetowe. Prosus jest częścią holdingu Naspers, który jest jednym z największych inwestorów technologicznych na świecie.

Lider ERM Roku 2022

Akcja „Lider ERM” zakończy się uroczystym wręczeniem nagrody dla jednego z  laureatów. LIDERZY ERM zasiądą w Kapitule Nagrody i wybiorą ze swojego grona LIDERA ROKU 2022.

Kim jesteśmy?

W swojej działalności PBSG wyznacza nowe standardy w zakresie doradztwa zarządczego i informatycznego. Jesteśmy inicjatorem zmian na rynku cyberbezpieczeństwa i ochrony danych. Koncentrujemy się na rozwiązywaniu aktualnych problemów klientów oraz przewidywaniu potencjalnych zagrożeń wraz z ich zabezpieczeniem. Dostarczamy najnowocześniejsze systemy zarządzania budujące odporność na ryzyka wewnętrzne i zewnętrzne. Rozwiązania „szyjemy na miarę”, czyli dopasowujemy z poszanowaniem historii, osiągnięć i potrzeb danej organizacji. Odchodzimy od schematycznych i akademickich rozwiązań, stawiając na dialog, kompleksowe doradztwo i elastyczność rozwiązań organizacyjnych i biznesowych.

Ambicją PBSG jest zapewnienie profesjonalnych usług doradczych i bezpieczeństwa zasobów informacyjnych każdej polskiej organizacji. Współpracujemy w myśl zasady:

Działamy jak równy z równym!

LIDER ERM - NAGRADZAMY NAJLEPSZYCH!

Doceniamy osoby, które przeprowadziły najbardziej imponujące zmiany w organizacjach w obszarze zarządzania ryzykiem.

Jesteś zainteresowany? Masz pytania?

Porozmawiajmy o Twoim projekcie!