Konferencja JPK 28 marca 2017

Do tej pory organy kontrolne nie udostępniły platformy, która mogłaby pomóc firmom sprawdzić poprawność generowanych przez siebie plików pod kątem wystąpienia w nich błędów merytorycznych.

GWW oraz PBSG uczestniczyło w pracach w zakresie wdrożeń systemów generujących jednolite pliki kontrolne a następnie w działaniach mających na celu weryfikację ich poprawności.

Na podstawie przeprowadzonych wcześniej projektów, chcemy podzielić się z Państwem naszymi doświadczeniami i zaprezentować najlepsze praktyki w zakresie symulacji kontroli Urzędu Skarbowego.

Adresaci konferencji

Konferencja skierowana jest dla przedstawicieli sektora prywatnego i publicznego zainteresowanych tematyką Jednolitego Pliku Kontrolnego.

Zapraszamy do uczestnictwa każdego, kto chciałby zapoznać się z najnowszymi trendami i dobrymi praktykami w obszarze analizy jednolitych pilików kontrolnych.

Prelegenci
W roli prelegentów wystąpią przede wszystkim przedstawiciele firm, którzy w praktyce przeprowadzili analizę jednolitych plików kontrolnych. Prelegenci przedstawią praktyczną wiedzę opartą na przeprowadzonych przez siebie analizach JPK oraz wyzwaniami jakie wyniknęły podczas tych badań. Dodatkowo Kancelaria Podatkowa GWW wprowadzi Państwa w tematykę jednolitego pliku kontrolnego oraz metodyki weryfikacji poszczególnych zdarzeń podatkowych. Przedstawimy również Państwu narzędzie, które usprawnia pracę podczas analizy JPK i umożliwia szybką reakcję na odnalezione w plikach błędy.