O akcji

Lider ERM – tytuł, który w 2022 PBSG przyzna pracownikom firm i instytucji, które zbudowały wyróżniające się systemy zarządzania ryzykiem. Naszym celem jest promowanie i nagłaśnianie organizacji, które wdrażają najlepsze praktyki w zakresie zarządzania ryzykiem we współpracy z PBSG.

Nagrodzimy i wyróżnimy najbardziej imponujące zmiany w organizacjach w obszarze zarządzania ryzykiem. Chcemy docenić zarówno indywidualne zasługi pracowników, którzy wykazali się zaangażowaniem na rzecz budowy i rozwoju systemu zarządzania ryzykiem, jak i organizacje w których zostały one przeprowadzone.

Krzysztof Szczepański - Liderem ERM

Podczas kolejnego rozdania nagród „Lider ERM” PBSG wyróżniło Krzysztofa Szczepańskiego, dyrektora Departamentu Bezpieczeństwa i Ryzyka, reprezentującego Krajową Izbę Rozliczeniową S.A. za przeprowadzenie imponujących zmian w zarządzaniu ryzykiem i informatyzacji tego procesu, między innymi w obszarze Bezpieczeństwa Informacji i Ciągłości Działania.

Nagrody dla KIR i dyr. Krzysztofa Szczepańskiego w postaci statuetki oraz dyplomu wręczył Maciej Skała, członek Zarządu PBSG.

Galeria z wręczenia nagrody

KIR to kluczowy podmiot infrastruktury polskiego systemu płatniczego i dostawca cyfrowych rozwiązań dla bankowości, gospodarki i administracji. Firma zapewnia usługi, które skutecznie i efektywnie podnoszą poziom digitalizacji procesów, zarówno w sferze komercyjnej, jak i w administracji publicznej.
Wśród najnowszych projektów KIR są narzędzia do zdalnej weryfikacji tożsamości – mojeID oraz mobilny, elektroniczny podpis kwalifikowany – mSzafir. Firma jest także pionierem technologii blockchain w Polsce.

Lider ERM Roku 2022

Akcja „Lider ERM” zakończy się uroczystym wręczeniem nagrody dla jednego z  laureatów. LIDERZY ERM zasiądą w Kapitule Nagrody i wybiorą ze swojego grona LIDERA ROKU 2022.

Kim jesteśmy?

W swojej działalności PBSG wyznacza nowe standardy w zakresie doradztwa zarządczego i informatycznego. Jesteśmy inicjatorem zmian na rynku cyberbezpieczeństwa i ochrony danych. Koncentrujemy się na rozwiązywaniu aktualnych problemów klientów oraz przewidywaniu potencjalnych zagrożeń wraz z ich zabezpieczeniem. Dostarczamy najnowocześniejsze systemy zarządzania budujące odporność na ryzyka wewnętrzne i zewnętrzne. Rozwiązania „szyjemy na miarę”, czyli dopasowujemy z poszanowaniem historii, osiągnięć i potrzeb danej organizacji. Odchodzimy od schematycznych i akademickich rozwiązań, stawiając na dialog, kompleksowe doradztwo i elastyczność rozwiązań organizacyjnych i biznesowych.

Ambicją PBSG jest zapewnienie profesjonalnych usług doradczych i bezpieczeństwa zasobów informacyjnych każdej polskiej organizacji. Współpracujemy w myśl zasady:

Działamy jak równy z równym!

LIDER ERM - NAGRADZAMY NAJLEPSZYCH!

Doceniamy osoby, które przeprowadziły najbardziej imponujące zmiany w organizacjach w obszarze zarządzania ryzykiem.

Jesteś zainteresowany? Masz pytania?

Porozmawiajmy o Twoim projekcie!