ISO silesia 2007

PBSG prezentuje swoje rozwiązania w zakresie zarządzania ryzykiem w kontekście zapewnienia ciągłości działania na konferencji „ISO Silesia 2007 – zarządzanie jakością w firmach i instytucjach regionu Śląska”.

Już po raz kolejny 24 października 2007r w Katowicach  odbędzie się konferencja ISO Silesia. Sukces poprzedniej edycji wpłynął na bardzo wysoką frekwencję i w tym roku, zgłosiło się już prawie 200 uczestników. Konferencja tak jak i w zeszłym roku ma formę warsztatów, seminariów oraz paneli dyskusyjnych i kierowana jest do śląskich menedżerów. Spółka PBSG jest jednym ze sponsorów konferencji. Zapraszamy serdecznie na wykład przygotowany przez konsultantów PBSG.

Przypomnijmy, PBSG już po raz kolejny przedstawia swoje doświadczenia w zakresie trendów w strategii zarządzania w oparciu o zarządzanie procesami i zarządzania ryzykiem z wykorzystaniem narzędzi informatycznych. Tym razem podczas wykładu przedstawione zostaną najnowsze rozwiązania w zakresie identyfikacji i analizy ryzyka organizacji w kontekście zarządzania procesami. W szczególności konsultanci PBSG zwrócą uwagę na sposoby identyfikacji krytycznych obszarów funkcjonowania organizacji oraz na mechanizmy i praktyki gwarantujące ciągłość działania.