Główne ryzyka w obszarze ciągłości działania w 2019 roku

Sprawdź jakie są główne ryzyka w obszarze ciągłości działania w 2019 roku!

Zapraszamy na jedyne w Polsce profesjonalne szkolenie organizowane przez DRI Poland w obszarze ciągłości działania (BCM). Zakres szkolenia obejmuje umiejętności, wiedzę i procedury ciągłości działania, które są niezbędne, aby skutecznie sprostać wymogom zarządzania ciągłością działania w organizacji.

BCLE-2000 to 4 dniowe szkolenie obejmujące 32 godziny wykładów – szkolenie przeznaczone jest dla osób, które dotychczas nie zajmowały się zawodowo zarządzaniem ciągłością działania i chciałyby nabyć gruntowną wiedzę i praktykę w tym obszarze.

Udział w szkoleniu pozwoli uczestnikom zapoznać się z 10 praktykami DRI, które powinien znać każdy profesjonalista zajmujący się obszarem zarządzania ciągłością działania. Zdanie odpowiedniego egzaminu umożliwia aplikowanie o certyfikat DRI, który jest najbardziej rozpoznawalnym i powszechnie uznawanym certyfikatem z obszaru ciągłości działania. Aby uzyskać certyfikat profesjonalista musi się wykazać nie tylko wysoką wiedzą teoretyczną, lecz również odpowiednim doświadczeniem praktycznym. Wykaz poziomów Certyfikacji i wymagania dla każdego z nich można znaleźć tutaj.

 

W programie 10 dobrych praktyk DRI:

  1. Inicjowanie i zarządzanie Programem
  2. Ewaluacja i kontrola ryzyka
  3. Analiza wpływu na biznes
  4. Budowanie Strategii ciągłości działania
  5. Przygotowanie i reakcja na sytuacje nadzwyczajną
  6. Tworzenie i wdrożenie Planu ciągłości działania
  7. Program szkoleniowy i budowanie świadomości
  8. Testowanie, audyt i utrzymanie
  9. Komunikacja w trakcie kryzysu
  10. Współpraca z organami administracji rządowej i samorządowej

 

Harmonogram szkoleń

Sprawdź pozostałe Newsy

Zainteresowaliśmy Cię? Napisz do nas i porozmawiajmy o Twoim projekcie