ERPScan Inc, został zwycięzcą w SC Awards Europe’14 w kategorii Rookie Security

Kolejna nagroda dla produktu dystrybuowanego przez PBSG. ERPScan Inc, został zwycięzcą 29 kwietnia 2014r w Londynie w SC Awards Europe’14 w kategorii Rookie Security

ERPScan Inc, wiodący partner SAP AG w wykrywaniu i rozwiązywaniu zagrożeń bezpieczeństwa został został wybrany przez SC Magazine Awards Europe ’14 (w Londynie 29 kwietnia 2014) za  najlepszą firmę w zakresie bezpieczeństwa, w kategorii Rookie of the Year.

 

„Nie ma wystarczająco dobrych słów, aby powiedzieć, jak dumni jesteśmy, że nasza firma znalazła się  na liście laureatów tego cennego wydarzenia dla każdego, kto pracuje w dziedzinie bezpieczeństwa IT. Po raz kolejny okazało się, że wysiłki naszego zespołu w badaniach w znalezienie najbardziej niebezpiecznych luk nie są na marne. Trzy czy cztery lata temu nikt nie wiedział o tym nad czym pracowaliśmy. A teraz nasze rozwiązania są wysoko oceniane przez rynek, a nasza firma jest jedną z tych które pomagają korporacjom budować bezpieczną przyszłość” – powiedział Alexander Polyakov, współzałożyciel i CTO ERPScan Inc

 

SC Awards jest uznawaną za najbardziej prestiżową markę dla specjalistów ds. bezpieczeństwa informacji, technologii i produktów. Wydarzenie to tradycyjnie przedstawia dorobek specjalistów ds. bezpieczeństwa, oraz innowacje w bezpieczeństwie IT. Wśród laureatów SC Awards Europe są także HP, Splunk Dell, McAfee, Trend Micro, Kaspersky Labs, Qualys, Rapid7, FireEye, Websense i inne najbardziej uznane firmy z branży.

 

Jury SC Awards Europe składa się  z ekspertów o ogromnym dorobku w zakresie bezpieczeństwa informacji. Kryteriami wyboru sędziów są:  doświadczenie w dziedzinie bezpieczeństwa i zapewnienie bezstronności w trakcie oceny. Wśród jury znajdują się przedstawiciele głównych europejskich i światowych marek, w tym dziedzinie inwestycji bankowości, handlu, ubezpieczeń branży spożywczej i przemysłowej, jak również z administracji rządowych.