Dziękujemy za udział w II Kongresie GRC 2016

Fotorelacja z II Kongresu GRC (2016)

Kongres odbył się 14-14 września 2016 w Warszawie w Hotelu Radisson Blu.  Kongres organizowany był przez Fundację Edmunda J. Saundersa IIC Poland Chapter oraz PBSG głównego partnera merytorycznego i pomysłodawcę Kongresu. Wśród partnerów znaleźli się Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych (SEG) i ISACA Warsaw Chapter.

Wydarzenie w trakcie dwóch dni zgromadziło ponad 100 uczestników z sektora publicznego i biznesowego. Głównym wątkiem kongresu były praktyczne  wdrożenia zakresie GRC (Governance – Risk – Compliance), w firmach giełdowych: PZU, PGE, APATOR, BZWBK oraz administracji: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, ZUS UTK, UM Poznań.

Organizatorzy osiągnęli postawiony cel czyli zintegrowanie środowiska osób odpowiedzialnych za obszary zgodności, ze szczególnym uwzględnieniem GRC w IT i ryzyka w organizacjach.

Układ wykładów i wystąpień przybliżył uczestnikom zarówno tematykę GRC, jak i omówił praktyczne aspekty zastosowania konkretnych rozwiązań organizacyjnych i technicznych.

Kongres prowadzony był przez Andrzeja S. Nartowskiego i Adriannę Fabiańską (PBSG). Wsród wykładów pierwszego dnia znalazła się także ciekawa prezentacja PBSG dot. Roli Audytu w GRC.

Drugi dzień podzielony został na 2 Warsztaty. Gospodarzem jednego z nich była PBSG. Warsztat Zarządzanie ryzykiem prowadzony przez Dorotę Łobos, Adrianę Fabiańską i Katarzynę Muszyńską cieszył się dużą popularnością. Uczestniczyło w nim łącznie ponad 50 osób.

Katarzyna Muszyńska (PBSG) poprowadziła ciekawy wykład w oparciu o oprogramowanie IDEA w zakresie JPK, sposobów oceny jakości pliku oraz zakresu badania.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom II Kongresu GRC 2016 oraz warsztatów za zaufanie i aktywność.

Sprawdź pozostałe Newsy

Zainteresowaliśmy Cię? Napisz do nas i porozmawiajmy o Twoim projekcie