Dziękujemy za udział w I Konferencji Skybox Security Poland – Bezpieczeństwo IT (2015)

Konferencja odbyła się 29 września 2015 w Warszawie. Zgromadziła ponad 60 uczestników z sektora publicznego i biznesowego. Seria wykładów i praktycznych studiów przypadków pozwoliły na szczegółowe odniesienie się do procesu bezpieczeństwa teleinformatycznego IT.

Wszystkie wykłady oparte zostały na platformie Skybox Security. Pozwoliło to przybliżyć uczestnikom zarówno funkcjonalności, jak i finansowe korzyści zastosowania innowacyjnych technologii stosowanych w cyberbezpieczeństwie.

Prelegenci

Do grona prelegentów zaprosiliśmy ekspertów i konsultantów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania bezpieczeństwa IT w sektorze administracyjnym i prywatnym. W trakcie kilku wykładów goście z Izraela (Uri Levy) opowiadali o praktycznych zastosowaniach platformy Skybox Security w analizie polityki bezpieczeństwa IT.

Cele

Cele konferencji zostały osiągnięte. Uczestnicy potwierdzili, że pozyskali innowacyjną wiedzę z budowy zabezpieczeń teleinformatycznych niezbędnych do świadomego zarządzania ryzykiem bezpieczeństwa we współczesnej organizacji.

W trakcie konferencji uczestnicy  zapoznani zostali z modułami oprogramowania i najpopularniejszymi modelami zarządzania ryzykiem IT. Uczestnicy zdobyli wiedzę na temat  dobrych praktyk dotyczących zarządzania ryzykiem IT i projektowania i wdrażania cyber zabezpieczń.

Konferencja Skybox Security (2015) stała się także świetną okazją do spotkania praktyków z osobami poszukującymi rozwiązań optymalizujących proces zarządzania ryzykiem teleinformatycznym w organizacji.

Sprawdź pozostałe Newsy

Zainteresowaliśmy Cię? Napisz do nas i porozmawiajmy o Twoim projekcie