Dziękujemy za udział w I Konferencji erisk!

I Konferencja erisk 2015: (#Przyszłość ma na imię erisk) zakończona ogromnym sukcesem. Konferencja odbyła się 30 czerwca 2015 w Warszawie. Zgromadziła ponad 80 uczestników z sektora publicznego i biznesowego. Dwa panele pozwoliły na szczegółowe odniesienie się do poszczególnych potrzeb tego samego procesu zarządzania ryzykiem.

Wszystkie wykłady oparte zostały na oprogramowaniu erisk. Pozwoliło to przybliżyć uczestnikom zarówno funkcjonalności, jak i finansowe korzyści zastosowania innowacyjnych technologii.

Prelegenci

Do grona prelegentów zaprosiliśmy ekspertów i konsultantów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania ryzykiem w sektorze administracyjnym i prywatnym. W trakcie Panela biznesowego o zarządzaniu ryzykiem (erisk) operacyjnym i projektowym opowiedział Paweł Zach – Newag SA.

Cele

Cele konferencji zostały osiągnięte.  Uczestnicy potwierdzili, że pozyskali gruntową i innowacyjną wiedzy z zakresu zarządzania ryzykiem niezbędnej do świadomego zarządzania ryzykiem w organizacji.

W trakcie konferencji uczestnicy  zapoznani zostali z ideą oraz najpopularniejszymi modelami zarządzania ryzykiem. Uczestnicy zdobyli wiedzę na temat  dobrych praktyk dotyczących zarządzania ryzykiem i ich implementacji z wykorzystaniem oprogramowania erisk.

I Konferencja erisk (2015) stała się także świetną okazją do spotkania wieloletnich użytkowników erisk z osobami poszukującymi rozwiązań optymalizujących proces zarządzania ryzykiem w organizacji.

Sprawdź pozostałe Newsy

Zainteresowaliśmy Cię? Napisz do nas i porozmawiajmy o Twoim projekcie