O akcji

Od 2022 roku PBSG przyznaje tytuły Lidera ERM pracownikom firm i instytucji, które opracowały wyjątkowe systemy zarządzania ryzykiem. Naszym celem jest promowanie i upowszechnianie organizacji, które wdrażają najlepsze praktyki w zakresie zarządzania ryzykiem we współpracy z PBSG.

Chcemy uhonorować jednostki, które dokonały najbardziej godnych podziwu przemian w organizacjach w dziedzinie zarządzania ryzykiem. Doceniamy osobiste osiągnięcia pracowników, którzy przejawili zaangażowanie w budowanie i rozwijanie systemów zarządzania ryzykiem w organizacjach, jak również osiągnięcia samej instytucji.

Monika Bieszk - Liderka ERM

Zaszczytny tytuł „Lidera ERM” otrzymała Pani Monika Bieszk. Pani Monika jako Dyrektor ds. Personalnych i Zrównoważonego Rozwoju – jest inicjatorem implementacji systemu zarządzania ryzykiem w DOT2DOT. Wspólnie z PBSG wdrożyła w organizacji model zarządzania ryzykiem na poziomie operacyjnym i strategicznym.  Obecnie w ramach swojego stanowiska i kompetencji czuwa nad doskonaleniem procesu zarządzania ryzykiem w organizacji. W ostatnich latach odpowiadała za koordynację i realizację dwóch projektów związanych z zarządzaniem ryzykiem:

Projekt I – Opracowanie metodyki zarządzania ryzykiem antykorupcyjnym.

Projekt II – Implementacja procesu analizy ryzyka biznesowego, czego efektem było opracowanie biblioteki ryzyk oraz biblioteki zagrożeń.

Nagrody w postaci statuetki i dyplomu wręczył Maciej Skała – członek zarządu PBSG. Uroczyste wręczenie odbyło się w głównej siedzibie firmy DOT2DOT w Kowalach.

Galeria z wręczenia nagrody

DOT2DOT – jest liderem w branży opakowaniowej w Polsce. Klientami spółki są największe światowe korporacje oraz średniej wielkości firmy, a ich portfolio obejmuje wiele renomowanych marek. Posiadają 3 nowoczesne fabryki. Zatrudniają ponad 40-osobowy zespół projektowy. Oferują nowoczesne rozwiązania w segmencie opakowań z tektury litej oraz kaszerowanej dla wielu wymagających sektorów.

Lider ERM Roku 2023

Akcja „Lider ERM” zakończy się uroczystym wręczeniem nagrody dla jednego z laureatów nagrody. Wszyscy Liderzy ERM (z tego i poprzedniego roku) zasiądą w Kapitule Nagrody i wybiorą ze swojego grona LIDERA ERM ROKU 2023.

Kim jesteśmy?

W swojej działalności PBSG wyznacza nowe standardy w zakresie doradztwa zarządczego i informatycznego. Jesteśmy inicjatorem zmian na rynku cyberbezpieczeństwa i ochrony danych. Koncentrujemy się na rozwiązywaniu aktualnych problemów klientów oraz przewidywaniu potencjalnych zagrożeń wraz z ich zabezpieczeniem. Dostarczamy najnowocześniejsze systemy zarządzania budujące odporność na ryzyka wewnętrzne i zewnętrzne. Rozwiązania „szyjemy na miarę”, czyli dopasowujemy z poszanowaniem historii, osiągnięć i potrzeb danej organizacji. Odchodzimy od schematycznych i akademickich rozwiązań, stawiając na dialog, kompleksowe doradztwo i elastyczność rozwiązań organizacyjnych i biznesowych.

Ambicją PBSG jest zapewnienie profesjonalnych usług doradczych i bezpieczeństwa zasobów informacyjnych każdej polskiej organizacji. Współpracujemy w myśl zasady:

Działamy jak równy z równym!

LIDER ERM - NAGRADZAMY NAJLEPSZYCH!

Doceniamy osoby, które przeprowadziły najbardziej imponujące zmiany w organizacjach w obszarze zarządzania ryzykiem.

Jesteś zainteresowany? Masz pytania?

Porozmawiajmy o Twoim projekcie!