Zmiana siedziby spółki PBSG

Informacja o zmianie siedziby spółki PBSG. Nowy adres: ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań.

W związku z rosnącą liczbą klientów oraz realizacją strategii świadczenia najwyższej jakości usług podjęliśmy decyzję o przeniesieniu siedziby spółki. Nowe biuro ma przede wszystkim doprowadzić do jeszcze lepszej koncentracji kreatywnych rozwiązań między zespołami merytorycznymi, badawczymi oraz serwisowymi. Zapewnienie nowych form współzależności zespołowych wzmocni jakość realizacji projektów przy jednoczesnej możliwości testowania wielu równolegle pojawiających się innowacyjnych pomysłów.  Aktywna struktura komunikacji  spersonalizuje dodatkowo charakter świadczonych  przez nas usług oraz zmaksymalizuje zdolność zespołów projektowych do osiągania najlepszych rozwiązań dla klientów.

Nowa infrastruktura biura pozwala na pełne wdrożenie koncepcji (filozofii świadczenia usług przez PBSG), w której od samego początku współpracy, klienci włączani są w projektowanie najlepszych dla nich rozwiązań, a nie pozostają jedynie biernymi konsumentami podsuwanych przez konsultantów produktów.

Projektanci biura skupili się na zapewnieniu środowiska, w którym działamy jako jedna współzależna sieć, a nie jako odrębne zespoły projektowe.  Pozwala to nam na zachowanie elastyczności i sprawności oraz wzmacnia wrażliwość na identyfikację realnych potrzeb klientów.

Liczne salki, jako element “inteligentnej przestrzeni” zostały przygotowane zarówno do bezpośrednich spotkań, warsztatów i badań, jak i interaktywnej komunikacji z wykorzystaniem najnowszych technologii internetowych.

Nowe biuro uruchomione od 2 września 2013r zlokalizowane jest w centrum Poznania, obecnie w największym  biurowcu: Szyperska Office Center, ul. Szyperska 14, na IV piętrze.