Sungard AS na szczycie liderów Gartner

Sungard AS znalazł się na szczycie liderów (Leaders) w przygotowanym przez Gartner zestawieniu. Gartner definiuje liderów jako firmy, których produkty sprawują się bardzo dobrze i są wysoko oceniane przez klientów z sektora średnich i dużych organizacji. Doskonałość lidera przejawia się w połączeniu zrozumienia oczekiwań rynku, odpowiednich cech i funkcjonalności produktów oraz ogólnej pozycji rynkowej. Oferowane przez lidera narzędzia BCMP są bardzo dobrze znane przez klientów i często znajdują się na liście zapytań ofertowych.

Każda organizacja powinna wziąć pod uwagę konieczność użycia oprogramowania BCMP (Business Continuity Management Planning) jako części swojego programu zapewnienia ciągłości działania. Ma to służyć temu, aby zarządzanie dostępnością i ryzyko związane z przywróceniem działalności mogły być traktowane odpowiednio do potrzeb organizacji, co musi mieć miejsce przed, w trakcie i po wystąpieniu niekorzystnego zdarzenia.

Magic Quadrant w zakresie narzędzi BCMP jest obrazem rynku grupującym dostawców oprogramowania pod względem konkurencyjności kryteriów zakupu.

W stosunku do poprzedniej wersji, Magic Quadrant 2014 zawiera kilka zmian. W tegorocznej edycji skupiono się o wiele bardziej na innowacyjności produktu, jego cechach i funkcjonalności, badaniu zadowolenia klientów oraz wykorzystaniu centrów danych.

Zainteresowaliśmy Cię? Napisz do nas i porozmawiajmy o Twoim projekcie