Co to jest Skybox Security?

Skybox Security  jest potężnym narzędziem do analizy, identyfikacji, zapobiegania i odpowiedzi na cyber-zagrożenia dla urządzeń i systemów pracujących w sieci, jak również weryfikacji poprawności ich konfiguracji pod kątem podatności oraz występujących zagrożeń, które mogą stanowić niebezpieczeństwo jeśli nie zostaną odpowiednio szybko wykryte oraz nadzorowane.

skybox2

Wyjątkowa innowacyjność

W odróżnieniu od innych rozwiązań dostępnych na rynku, które potrzebują wielu godzin, a nawet dni na przeskanowanie Twojej infrastruktury, Skybox bez potrzeby skanowania jest w stanie dostarczyć informacji na temat stanu bezpieczeństwa Twojej sieci i urządzeń.

skybox3
skybox

Analiza konfiguracji

Dzięki Skybox zmniejszy się również liczba wyników typu false-positives. Narzędzie tworzy wirtualny model infrastruktury sieciowej i ścieżek dostępu, pozwalający na analizę konfiguracji urządzeń. Ponadto system pozwala na przeprowadzenie symulacji ataku, dzięki której jeszcze skuteczniej można zabezpieczyć firmową infrastrukturę. Narzędzie przeprowadzi i przedstawi przewidywalne wyniki analizy ryzyka.

Szybka informacja o zagrożeniach?

Po zbadaniu przez Skybox Twojej infrastruktury, dostęp do wyników analizy możliwy jest natychmiast, dzięki czemu otrzymujemy  jasne informacje, które elementy mogą stać się celem potencjalnych ataków w przyszłości.

SKYBOX 4

Skybox Security – Case Study – Sektor finansowy

Organizacja przeszła okres intensywnego wzrostu, czego rezultatem była rozbudowa sieci na terenie całego kraju, składająca się z wielu producentów i nowoczesnych technologii.

Czytaj więcej